АНДРІЙ КІТ: «ВІРИТИ І ДІЯТИ». ВЕЛИКДЕНЬ СВЯТО ВІРИ ТА НАДІЇ

Від щирого серця вітаю всіх християн із світлим святом Воскресіння Христового!

Це свято наповнює наші душі вірою у правильно обраний шлях і правильні цінності. Така віра потрібна нам особливо у тяжкі хвилини випробувань.

Добро завжди перемагає зло. Світло перемагає темряву. І саме віра у добру справу дає сили діяти тоді, коли ще не видно перемоги. Українські січовики, бійці УПА, дисиденти боролися за Незалежність і Україна стала незалежною. Українські воїни без належного озброєння та вишколу п’ять років тому зупинили московські танки і потім ще не раз перемагали на полі бою. Вони вірили у правильність своїх ідей так само, як перші християни вірили у воскресіння Спасителя і правильність  його вчення.

Христове Воскресіння об’єднує солдата на фронті, його родину  вдома, вчителя, лікаря, підприємця, усіх, хто своїми діями зміцнює Україну. Великдень об’єднує нас надією у перемогу світла над темрявою, добра над злом, життя над смертю. У ці дні ми згадуємо усіх близьких та рідних. Просимо у Господа захисту для всіх українців та України. 

Тож хай ця віра і надія, яку символізує Великдень, допоможе нам здолати виклики сьогодення. Дасть нам сили працювати заради перемоги над злом. Хай допоможе нам захистити нашу мову, культуру, духовність, право бути собою на своїй землі. Хай допоможе повернутися живими та здоровими нашим рідним і близьким, які сьогодні захищають наш спокій та мир. Хай дасть вам та вашим родинам добробут і щастя!

Христос пройшов всі страждання і врятував людство.

                                                Український народ здолає всі труднощі

                                                                                та збудує справжню українську Україну.

Христос Воскрес!

Воскресне Україна!

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: