Кікбоксинг WAKO. Святослав Гасюк та Богдан Базюк – чемпіони України 2021 року

Протягом чотирьох днів, з 25 по 28 березня ц. р. в Південній Пальмірі України – м. Одеса проходив чемпіонат України з кікбоксингу WAKO серед дорослих. Одночасно з цим турніром відбувся всеукраїнський турнір серед молоді.

У цих змаганнях взяли участь понад 150 кікбоксерів з 24-х областей нашої країни.

Збірна Львівської області (на фото), яку очолює старший тренер Андрій Шапошніков була представлена чотирма вихованцями Стрийського бійцівського клубу «Хануман»: майстер спорту міжнародного класу (мсмк) України Святослав Гасюк, мсмк України Богдан Базюк та два молоді, але дуже перспективні спортсмени – Олег Бенькалович і Орест Кучер. У розмові зі мною старший тренер збірної Львів­щини Андрій Шапошніков зазначив, що його підопічні завоювали на чемпіонаті України WAKO серед дорослих по два перших та других місця та одне третє місце. Крім того по одній срібній та бронзовій нагороді завоювали спортс­мени Львівщини у всеукраїнському турнірі серед молоді.

Вже вкотре вихованець БК «Хануман», майстер спорту міжна­родного класу України, уродженець села Завадів Святослав Гасюк довів, що рівних йому в Україні в його ваговій категорії – 75 кг на даний час немає. Ось і в Одесі у розділі лоу-кік Святослав Гасюк на одному переможному диханні провів усі свої поєдинки і цілком закономірно в черговий раз став чемпіоном України серед дорослих. Переможну ходу свого одноклубника і друга підтримав вихованець Стрийського бійцівського клубу «Хануман», майстер спорту міжнародного класу України Богдан Базюк, який виступав у розділі К1, вагової категорії до 67 кг. Він також як і його одноклубник Святослав Гасюк переможно провів усі свої бої і виборов титул чемпіона України серед дорослих.

Не підвели свого тренера Андрія Шапошнікова і юні вихованці Стрийського БК «Хануман» Олег Бенькалович та Орест Кучер. Фіналістом всеукраїнського турніру серед молоді у розділі К1, вагової категорії до 60 кг став Олег Бенькалович, а третім призером цього турніру в розділі К1, вагової категорії до 57 кг став Орест Кучер. Вітаю спортсменів БК «Хануман» (Стрий) із заслуженими нагородами і бажаю не залишатися на досягнутому, а невпинно рухатися вперед.

На даний час спортсмени Стрийського бійцівського клубу «Хануман» під орудою свого тренера Андрія Шапошнікова наполегливо та інтенсивно тренуються і готуються до нових стартів.

Михайло ОЛІЙНИК. Фото Андрія Шапошнікова.