Кікбоксинг. Вагомі здобутки БК «Хануман»

Кубок України з кікбоксингу WAKO серед дорослих відбувся з 1 по 4 жовтня ц. р. у м. Черкаси. Паралельно з цими змаганнями проходив всеукраїнський турнір серед юнаків та юніорів, присвячений світлій пам’яті багаторічного президента Націо­нальної федерації кікбоксингу України WAKO, заслуженого тре­нера СРСР, України та Киргизстану, судді міжнародної категорії, одного із засновників кікбоксингу в СРСР та в Україні Павла Опанасовича Орла.

Понад 300 кікбоксерів з усіх куточків України змагалися за титул володаря Кубка України та переможця і призерів все­українського турніру серед юнаків та юніорів. Очікувалося набагато більше бійців, але у зв’язку з епідемією коронавірусу деякі спортсмени відмовилися від участі у цих змаганнях.

Дуже відрадно, що честь львівської області захищали чотири вихованці Стрийського бійцівського клубу «Хануман» (на фото), які тренуються під орудою відомого тренера Андрія Шапошнікова. У розмові зі мною старший тренер збірної Львівської області з кікбоксингу Андрій Едуардович відзначив, що його вихованці показали відмінні результати. Так кандидат у майстри спорту (кмс) України Олег Бенькалович у своїй ваговій категорії 60 кг посів третє місце, провівши два поєдинки (в одному переміг, у іншому зазнав поразки). Інший кмс України Орест Кучер у ваговій категорії виборов срібну нагороду (в одному переміг, в іншому зазнав поразки). Порадував свого тренера дебютант стрийської команди Роман Сербін, який у ваговій категорії 63,5 кг вперше став переможцем всеукраїнського турніру серед юнаків. І як завжди прогнозовано володарем Кубка України 2020 року в розділі К1 став майстер спорту міжнародного класу Святослав Гасюк, який впевнено переміг у фіналі. Крім того, Святослав Гасюк був визнаний одним із кращих кікбоксерів цьогорічного Кубка України. За високі спортивні досягнення наш провідний стрийський тренер з кікбоксингу Андрій Едуардович Шапошніков ввійшов до тренерського складу національної збірної України з кікбоксингу серед дорослих. З чим я його вітаю та бажаю його вихованцям но­вих перемог та титулів.