КІКБОКСИНГ К1. ТРІУМФ СВЯТОСЛАВА ГАСЮКА НА КУБКУ ЄВРОПИ-2019

Протягом трьох днів, з 8 по 10 лютого ц.р. у м. Карловаць (Хорватія) проходив Кубок Європи з кікбоксингу К 1 WAKO – European Cup Karlovac Open-2019.
У Karlovac Open-2019, основна змагальна частина якого відбулася 9-10 лютого, взяли участь 1890 спортсменів з 31 країни: Алжир, Австрія, Бельгія, Боснія та Герцоговина, Болгарія, Великобританія, Вірменія, Данія, Єгипет, Ізраїль, Індія, Італія, Киргизстан, Македонія, Молдова, Німеччина, Польща, Пуерто-Ріко, Румунія, Росія, Сербія, Словаччина, Словенія, США, Туніс, Туреччина, Угорщина, Україна, Фінляндія, Хорватія, Чорногорія.
До сонячної Хорватії національна збірна України (на фото) вирушила у такому складі: Аліна Мартинюк, Святослав Гасюк, Богдан Базюк, Артур Руденко, Самір Мехбалієв, Олексій Зєнков, Руслан Войтик, Роберт Тулаїнов, Дмитро Шевчук, Максим Старовойт, Олександр Павлюк, Михайло Сьобко, Гліб Косунь, Мурад Рзаєв, Владислав Буряченко, Данило Вошанов, Олександр Куценко, Вячеслав Мироненко, Микола Косюк, Владислав Орел, Ігор Дудник, Хабиб Самадов, Раміль Агабеков, Вусал Ахмедов, Єгор Фролов, Євген Клименко, Дарина Королович.
Наставляли та допомагали нашим бійцям тренери національної збірної України Віталій Лі, Андрій Шапошніков, Денис Озеров, Владислав Божко, Антон Артюх.
У суддівському корпусі кубкових змагань були представлені непідкупним й справедливим суддівством українці Юрій Зубов та Роман Кроль. Хотів би зазначити, що обох українських суддів визнано одними з кращих за підсумками 2018 року.
Головою української делегації на Кубку Європи-2019 була президент Національної Федерації Кікбоксингу України (НФКУ) Ольга Павленко.
Дуже відрадно, що у складі збірної України виступали два вихованці Стрийського спортивного клубу «Хануман»: майстер спорту України з кікбоксингу Святослав Гасюк (вагова категорія до 71 кг) та кандидат у майстри спорту України Богдан Базюк (в/к до 67 кг). Обидва наші спортсмени тренуються під керівництвом досвідченого тренера Андрія Шапошнікова. Стриянин Богдан Базюк провів на цьому турнірі два поєдинки: у першому бою він переміг свого опонента з Ізраїлю, а у другому, при рівному бою, судді в один голос віддали перевагу господарю змагань – хорватському кікбоксеру, який у подальшому став володарем Кубка Європи у цій ваговій категорії. А стриянин Богдан Базюк став третім призером. Інший наш титулований спортсмен, уродженець села Завадів Святослав Гасюк до фіналу дійшов без зайвих зусиль. Його суперники – кікбоксери з Італії та Алжиру знаючи силу нашого спортсмена, який минулоріч став чемпіоном світу, почергово відмовилися від боїв з Святославом і він без проблем вийшов у фінал, де на нього очікував спортсмен із Молдови. Проте і він не міг скласти гідної конкуренції нашому кікбоксеру і у другому раунді суддя достроково припинив бій, так як перевага українця була беззаперечною. У підсумку Святослав Гасюк став володарем Кубка Європи 2019 року в своїй ваговій категорії. У загальнокомандному заліку збірна України посіла 9-е місце.
Вітаю наших кікбоксерів Святослава Гасюка та Богдана Базюка, а також їхнього тренера Андрія Шапошнікова (на фото), який входив у тренерський штаб нашої збірної із вагомим досягненням його вихованців та бажаю їм не зупинятися на досягнутому і невпинно рухатися вперед.
Володарі Кубка Європи 2019 року отримали з рук організаторів змагань – пояси, кубки, медалі та дипломи, а призери – медалі та дипломи.
На даний час наші кікбоксери Святослав Гасюк та Богдан Базюк готуються до чемпіонату України з кікбоксигну, який 14 березня ц. р. пройде в м. Одесі. Крім того, Святослав Гасюк буде представляти Україну на Всесвітніх студентських Іграх. З 12 по 14 червня ц.р. у м. Ріміні (Італія) відбудеться Кубок світу WAKO де у складі збірної України візьмуть участь два наших кікбоксера. А з 19 по 27 жовтня ц.р., обидва наші спортсмени у складі збірної України візьмуть участь у чемпіонаті світу з кікбоксингу, який відбудеться у м. Сараєво (Боснія та Герцоговина).

Михайло ОЛІЙНИК.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: