КАРАТЕ. «МІСТО ЛЕВА»-2018

Нещодавно у Львові відбувся всеукраїнський турнір з карате «Місто Лева-2018» за версією WUKF. Честь Стрия вже вкотре захищали 15 юних вихованців спортивного клубу «Сене».

Це був передостанній старт юних вихованців заслуженого тренера України, майстра спорту України Ярослава Захаренка та його чарівної дружини – майстра спорту України Наталії Захаренко. Зі слів п. Наталії, виступили їхні вихованці досить непогано та вкотре нагадали своїм суперникам, що спортивний Стрий хоч і провінція, але карате там динамічно та інтенсивно розвивається і не пасе задніх.
Так у віковій групі діти 6-7 років серед хлопців другим призером став Лукас Головко (СЗШ №5), а серед дівчат Катерина Нагірняк (СЗШ №10) була третьою у розділі Ката.
Серед дівчат вікової групи 10-11 років не було рівних у ката Аліні Дяків (Стрийська гімназія), яка з великим відривом випередила своїх конкуренток та цілком заслужено стала переможницею турніру. Крім того, Аліна Дяків (на фото) ще виступала в розділі Куміте (двобій), де виборола бронзову медаль. У віковій групі 12-13 років Павло Лесів (СЗШ №8) виборов «срібло» в особистому заліку, а разом з Нестором Липецьким та Максимом Йонкою (обидва СЗШ №7) виборов ще й друге місце в командних змаганнях. А Максим Йонка, крім «срібла» в командному заліку виборов ще й два других місця в розділах Ката та Куміте серед хлопців вікової групи 14-15 років, де у фіналі в Ката поступився спортсмену з Харкова, а у фіналі з Куміте пропустив попереду себе господаря змагань.
У дівчат вікової групи 16-17 років перемогу святкувала Анна Стебельська (ЛНУ ім. Франка), а у віковій групі 18-21 рік срібну нагороду завоювала Анна Захаренко (ЛІБС).
Палкі прихильники та шанувальники стрийського спорту вітають каратистів СОК «Сене» з вдалим виступом і бажають нових перемог та спортивних вершин.