КАРАТЕ. Спортивні звитяги СОК «Сене»

Листопад видався для керівника Стрийського спортивно-оздоровчого клубу «Сене», майстра спорту України, заслуженого тренера України Ярослава Захаренка дуже насиченим, адже перша команда клубу від’їжджала на міжнародний турнір з карате «Belarus Cup» в Мінськ, а вже згодом потрібно було відправити і другу команду «Сене», що вирушала на Кубок України в м. Дніпро.
Короткі настанови і в дорогу, а далі – години очікувань звістки від спортсменів та представників команди про хід змагань. А інформація надходила лише позитивна і один і другий турнір видався вдалим для наших спортсменів. Отож, по порядку.
На Кубку України-2018 в м. Дніпрі, за версією WKC честь Стрия захищали п’ять спортсменів, які в складі збірної команди Львівської області.

Найбільшу кількість медалей на Кубку України показав Назар Ліщинський (Стрийська гімназія), який виступаючи в чотирьох видах програми скрізь виборов призові місця: в розділі ката та командні ката Назар став першим, в розділі – куміте виборов друге місце, а в змаганнях з командного куміте став третім. Крім того, Назара включили ще в одну команду з куміте на заміну травмованого спортсмена і разом з хлопцями зі Львова у віковій групі 18-20 років він здобув ще одне «срібло». Студент Стрийського аграрного коледжу Михайло Кузів у віковій групі 18-20 років у розділі куміте виборов «бронзу», а в ката та в командному ката став володарем Кубка України. Юний стриянин Павло Одинак (СЗШ №3) серед юнаків 14-15 років у ката та командному куміте став третім. Вихованець СОК «Сене» Ярослав Захаренко (ЛІБС) став першим у розділі командне ката.
А в цей же час на татамі Республіки Білорусь точилася боротьба за нагороди міжнародного турніру з карате за версією JKA “Belarus Cup”.

Першу нагороду для команди України здобув Лукас Головко (СЗШ №5). В розділі ката серед дітей 6-7 він став переможцем турніру. У віковій групі 8-9 років ще одне «золото» виборов стриянин Максим Гліжан (СЗШ №7). Серед дівчат 10-11 років стриянка Софія Венгель (гімназія) здобула «золото», а в розділах формальні вправи – «бронзу». Юна стриянка Аліна Дяків (гімназія) також виборола дві нагороди – «срібло» в ката та «бронзу» в куміте. Серед хлопців стриянин Віталій Коваль (СЗШ №7) став «бронзовим» призером у розділі куміте, а Зіновій Кошлань – «бронзу» у розділі ката. Ще один вихованець Стрийського СОК «Сене» Андрій Мокрицький (СЗШ №7) поповнив скарбничку свого клубу «сріблом». Серед юнаків 12-13 років друге місце посів Ернест Хан (СЗШ №7), а Павло Головей (СЗШ №8) замкнув чільну трійку призерів. У дівчат Анастасія Кудиш (Стрийська гімназія) завоювала дві «бронзи». Серед дівчат 14-15 років Анастасія Букіль (Стрийська гімназія) також змогла вибороти «бронзову» медаль. А от у змаганнях серед дорослих Анна Стебельська на цей раз була поза конкуренцією і піднялась на найвищу сходинку п’єдесталу.

Вітаю спортсменів та тренерів Стрийського спортивно-оздоровчого клубу «Сене» з відмінним результатом та бажаю їм нових спортивних вершин та звершень.

Михайло ОЛІЙНИК. Фото Наталії ЗАХАРЕНКО.