ШЛЯХИ ІНТЕГРАЦІЇ У СУСПІЛЬСТВО ОСІБ З ОСОБЛИВИМИ ПОТРЕБАМИ

Під такою назвою, 29 листопада, в рамках проведення заходів з відзначення Міжнародного дня осіб з інвалідністю в приміщенні районної бібліотеки проведено «круглий стіл» за участю представників районної державної адміністрації, управління соціального захисту населення, Пенсійного фонду, голів та активних членів громадських організацій осіб з інвалідністю, благодійних фондів «Карітас Стрийської Єпархії УГКЦ» та «Надія», засобів масової інформації.

Зі словами привітань до присутніх звернулася заступник голови райдержадміністрації Оксана Мелень. Вона подякувала головам громадських організацій за їх вклад у вирішення питань захисту осіб з інвалідністю в районі та відзначила грамотами активних членів Стрийської районної асоціації осіб з інвалідністю.
Учасники «круглого столу» обговорили питання соціального захисту осіб з інвалідністю, забезпечення їх технічними засобами реабілітації, пенсійного забезпечення, забезпечення медикаментами, в тому числі за програмою «Доступні ліки».
Керівник проекту «Соціальне середовище для молоді з обмеженими можливостями» при Благодійному Фонді «Карітас Стрийської Єпархії УГКЦ» Наталія Пак поділилася досвідом роботи центру соціальної реабілітації та дозвілля для молодих людей з особливими розумовими потребами.
Керівники громадських організацій осіб з інвалідністю взяли активну участь в обговоренні питань, які розглядались на засіданні «круглого столу» та висловили слова подяки керівництву районної державної адміністрації за підтримку статутної діяльності громадських організацій осіб з інвалідністю в районі.

Джерело: https://stryi-rda.gov.ua

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: