«Потрібно любити те, що ти робиш…»

Поки деякі лікувальні заклади країни лише розмірковують, вичікують, бояться або критикують реформу первинної ланки, інші впевнено рухаються вперед. Серед прогресуючих і  КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Стрия», де директором є Іванна Салдан.

 ІВАННА САЛДАН – кандидат у депутати до Стрийської міської ради від партії «Європейська солідарність» №2 по округу № 2. Одружена, зразкова мама двох прекрасних дітей: сина Павла та доньки Ольги.

Після закінчення Львівського державного медичного інституту на факультеті педіатрії з 1985 р. — дільничий педіатр та завідувач педіатричним відділенням Стрийської міської дитячої лікарні. Завдяки пройденому шляху та лікарському досвіду довжиною в 35 років, і знаючи усі складнощі та проблеми професії лікаря, їй запропонували з 2018 року очолити  КНП   «ЦПМСД м. Стрия».  Правильність такого прийнятого рішення підтверджується — 45 тисяч 500 підписаних декларацій людей, які довірили Центру найцінніше – своє здоров’я. Люди відчули, що саме тут про них будуть дбати та надавати  якісну медичну допомогу.

«Потрібно любити те, що ти робиш, і любити тих, для кого ти це робиш». Керуючись цим правилом, Іванна Салдан зуміла правильно організувати роботу в установі.

«Етапи реформи — це не проблеми, а сходинки до досягнення поставлених завдань», — саме так оптимістично оцінює ситуацію з реформуванням галузі охорони здоров’я Іванна Салдан.

Багатьом здається, що все просто, що Центр ПМСД це тільки відділення на вул. Охримовича, 6. А насправді це 4 повноцінні відділення: відділення ЗПСМ № 1 (Охримовича, 6), відділення ЗПСМ № 2 (С. Бандери, 44а), відділення ЗПСМ № 3 (Коссака, 11а), відділення ЗПСМ №4 (Львівська, 85 а), які складають один великий, успішний та сучасний Центр надання медико-санітарної допомоги м. Стрия. І пацієнти, і працівники пам’ятають в якому занедбаному стані їм передали ці приміщення. Доводилось сидіти на зламаних стільцях, з поганим освітленням, у холодних, обдертих стінах кабінетів, не маючи крім фонендоскопа (купленого за свої кошти) нічого для огляду пацієнта.

«Лідером не народжуються – ним стають». Всього лише  2 роки  плідної роботи, а результати  перетворень вражають.  В Центрі  вам нададуть допомогу 39 висококваліфікованих лікарів та 80 мудрих, добрих, медичних та немедичних працівників, тому що, медичний працівник – набагато більше ніж просто професія.

«Добрий керівник — не той, кого бояться, а той, кого бояться підвести».  Співробітники, лікарі Центру, які відчувають себе командою з відчуттям гідності та подяки працюють в установі, де створені керівником та за її ініціативи і щоденної кропіткої праці нові можливості, сучасне обладнання, які дають змогу працювати за Європейськими протоколами та стандартами.

«Люди, давайте зупинимось та візьмемо новий старт». В усіх установах, за старою звичкою, пацієнти йдучи на здачу аналізів несуть з собою спирт, вату та шприц, але у відділеннях ЦПМСД  пацієнти забезпечені БЕЗКОШТОВНИМИ обстеженнями.

«Знання складаються із дрібних крихт щоденного досвіду». Прагнення вдосконалення, більш кваліфіковано допомагати людям  – це Іванна Салдан, яка постійно навчається,  та обмінюється досвідом з сильною, кваліфікованою командою, яку зібрала навколо себе. Команда, яка завжди підтримує та буде підтримувати її, йдучи в одному правильному напрямку. Колеги, співробітники та пацієнти, яких у керівника чимало, завжди можуть звернутись до неї за порадою, вирішенням різних питань з позитивним результатом.

Успішна діяльність керівника Центру Іванни Салдан не тільки в «сухих» показниках кількості обстежень, оглядів, новому обладнанні, а в щирих, радісних, задоволених обличчях пацієнтів та колег. Щаслива вдача цієї дивовижної жінки завжди направлена на розбудову та досягнення нових цілей.

Графік проведення профілактичних щеплень, графіки роботи чергового кабінету, роботи  лікарів, відділень,  а також всю необхідну інформацію можна знайти на сторінці Центру: www.facebook.com/Stryi.CPMMSD. З метою розподілу потоків пацієнтів, для огляду людей з ознаками гострої респіраторної інфекції створено кабінет інфекційного контролю з окремим входом.

Іванна Салдан – неймовірна, розумна, креативна, цілеспрямована людина, та просто фантастична жінка, пацієнти і працівники для якої – це найважливіші люди, про яких вона піклується та які завжди знаходяться в центрі уваги. Готова ділитись набутим досвідом, допомагати покращувати рівень надання медичних послуг. Вона ніколи не зупиняється на досягнутому: «Все, що можна уявити – для мене реально», – її життєве кредо.

Ольга КОВАЛЬЧУК.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: