Греко-римська боротьба “Бронзовий злет стриянина Мар’яна Голубовського”

З 15 по 17 червня в угорському місті Дьйор проходив чемпіонат Європи серед школярів (U-15). В цьогорічній континентальній першості взяли участь понад 200 юних борців греко-римського стилю з 26 країн (Австрія, Азербайджан, Білорусь, Болгарія, Вірменія, Греція, Грузія, Естонія, Ізраїль, Іспанія, Італія, Косово, Латвія, Литва, Македонія, Молдова, Польща, Росія, Румунія, Сербія, Словаччина, Туреччина, Угорщина, Україна, Фінляндія та Франція). Дуже відрадно, що у складі збірної України виступав вихованець спортивного клубу «Ведмеді» Мар’ян Голубовський.

Наш юний борець греко-римського стилю виступав у ваговій категорії 57 кг, де у боротьбі за титул чемпіона та призерів боролися 32 спортсмени. В 1/16 фіналу Мар’яну Голубовському протистояв борець з Греції Алєксандрос Барцакідіс. Наш спортсмен впевнено переміг – 11:2. В 1/8 фіналу юний стриянин протистояв господарю змагань, спортсмену з Угорщини Раймунду Жураї, якого здолав з рахунком – 9:2. У чвертьфіналі Мар’ян Голубовський без проблем здолав опір молдавського спортсмена Нікіту Флореа – 9:0.

У півфіналі на нашого молодого борця очікував грузинський юнак Ніко Броладзе. Як не старався наш Мар’ян, однак грузинський борець виявився сильнішим. Забігаючи вперед, скажу, що у підсумку саме грузинський спортсмен переміг у фіналі свого земляка і став чемпіонам Європи. А стриянин Мар’ян Голубовський не знітився і зумів у схватці за бронзову нагороду з рахунком – 10:0 здолати російського спортсмена Артура Дігузова.

Вітаю Мар’яна Голубовського з бронзою та бажаю йому не зупинятися на досягнутому, а невпинно рухатися вперед. Так тримати!
Переможці та призери чемпіонату Європи-2018 серед школярів були нагороджені медалями та дипломами.

Новоспечений бронзовий медаліст Мар’ян Голубовський висловлює слова щирої подяки тренерам: П. Коновальчуку, Ю. Кашубі, І. Бокеєву, В. Лазарець, голові федерації греко-римської боротьби Рівненської області В. Ковалю, голові федерації греко-римської боротьби Львівської області С. Путію та президенту СК «Ведмеді» Р. Бабцю.

Михайло ОЛІЙНИК. На фото Мар’ян Голубовський та Руслан Бабець.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: