Пам’ятник героям небесної сотні та героям ато

Минулого тижня відбулася поїздка робочої групи (першого заступника міського голови Стрия Р. Маланія, начальника відділу капітального будівництва Стрийської міської ради І. Лебедя, голови спілки АТО Стрийщини Ю. Драпалюка та автора цих рядків) в майс­терню Львівського митця, архітектора, скульптора Василя Ярича.

Робоча група ознайомилася з одним з фрагментів скульптурної композиції пам’ятника, який почнуть будувати у 2019 році в меморіальному комплексі «Борцям за Волю України».

27 лютого ц.р., сесія і депутатський корпус Стрийської міської ради затвердили кошторис будівництва. У зв’язку з тим, що на сході України загинуло багато стриян і мешканців Стрийського району, керівництво і громадськість звернулися до голови Львівської ОДА О. Синютки, голови Стрийської РДА В. Зубрицького, голови Стрийської районної ради Р. Козака, про спільну гідну співпрацю у дофінансуванні даного проекту і віддати належне сім’ям загиблих і їхніх родин по вшануванні наших Героїв, які поклали свої життя на вів­тар Свободи і Незалежності нашої держави – України.

Місто Стрий готове роз­по­чати будівництво пам’ят­ника Ге­роям Небесної Сотні і загиблим Героям в АТО. А також Стрийська міська рада готова до співпраці та до­по­моги.

Нехай Господь Бог до­поможе нам у наших почи­наннях.

Володимир КАМ’ЯНКА, депутат Стрийської міської ради.

Фото автора.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: