ПРАВООХОРОНЦІ ВРУЧИЛИ ГРАМОТИ ЮНИМ ПОМІЧНИЦЯМ

      «Юні правосвідомі стриянки учениці 5 класу Стрийської СЗШ №5 ім. В. Стасюка Оля Жигайло, Софійка Садикова і Яна Шевчук отримали від нас подяку за добрий вчинок. Бажаємо дітям та їхнім батькам миру і злагоди, щасливої долі і всього найкращого», – так написала на своїй сторінці у фейсбуку помічник начальника Стрийського МВ ГУМВС Ольга Марцинюк.

           Нагадаємо, 25 жовтня на «102» зателефонувала десятирічна школярка та повідомила, що вона з однокласницями знайшла на вулиці гаманець. Патрульні приїхали на виклик і переконалися у правдивості слів дівчаток. У  жіночому гаманці були банківські картки та перепустка у гуртожиток. Невдовзі правоохоронці розшукали власницю і повернули їй втрачену річ. Це студентка, яка навчається у Львові, а живе на Сколівщині.

      «До речі, ці дівчатка навчаються у паралельному класі з Ромчиком, який влітку разом з друзями знайшов чужий телефон і поліція повернула його власниці. Дякуємо батькам і вчителям за таке виховання», – зазначає Ольга Марцинюк.

      Мама однієї з наших героїнь Ірина Губ’як-Жигайло розповіла: «Коли до мене подзвонила донька і розказала про знайдений гаманець, я запитала, чому вона не зателефонувала до бабусі, а відразу до поліції. Вона здивовано відповіла: «Мамо Ви, що?  До школи приходили з поліції і казали відразу в таких випадках дзвонити до них». Маю надію, що таке ставлення у підростаючого покоління до поліції і до суспільства загалом буде й надалі».

     Наталія КАРПЕНКОВА. Фото із соцмережі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: