Футбол. ТОВАРИСЬКИЙ МАТЧ МІЖ ВЕТЕРАНАМИ

Відбувся у неділю, 24 червня на сільському стадіоні села Підгірці. У матчі, присвяченому Дню молоді та Дню Конституції України взяли участь футболісти-ветерани Стрия та «УПА-СІЧ» (Підгірці). Цього святкового дня на футбольне поле вийшли відомі у недалекому футболісти, які своєї грою радували палких прихильників та вболівальників нашого краю: майстер спорту України Степан Матвіїв, Зеновій Кизима, Володимир Воробець, Ігор Брікнер, Микола Дмитришин, Володимир Стрельбецький, Михайло Тижбір, Роман Іванців, Ігор Антонів, Микола Лешко, Юрій Старовецький, Віталій Сергеєв, Іван Кухар та інші.

Організаторами цього матчу виступили Стрийська станиця Братства ОУН-УПА та Політична партія «Патріот». Ось у яких складах виступали команди:

Ветерани «УПА-СІЧ»: Петро Гресько, Микола Лешко (к), Степан Матвіїв, Роман Іванців, Ігор Антонів, Іван Бойко, Володимир Михайлишин, Володимир Олійник, Мирон Щурко, Тарас Гаврилець, Орест Ципук. На заміну виходили: Андрій Мишляєв, Володимир Шабан, Андрій Грибанов, Орест Гаврилець, Михайло Тижбір.

Ветерани Стрия: Зеновій Кизима, Іван Кухар, Ярослав Загорянський, Дмитро Бас, Володимир Воробець (к), Олег Мацигін, Володимир Стрельбецький, Віталій Сергеєв, Юрій Галій, Ігор Брікнер, Юрій Старовецький, Микола Дмитришин. На заміну виходили: Ярослав Загорянський, Олег Ципук.

Голи 1:0 – Тарас Гаврилець (6 хв), 1:1 – Юрій Галій (17 хв), 2:1 – Ігор Антонів (24 хв), 2:2 – Юрій Старовецький, 3:2 – Ярослав Загорянський (36 хв), 3:3 – Орест Ципук (41 хв).

Товариська гра присвячена Дню молоді та Дню Конституції України між командами ветеранів «УСК-СІЧ» (Підгірці) та Стрия визвала неабиякий інтерес у багатьох прихильників та вболівальників футбольної Стрийщини. Гра розпочалася з атак молодших за віком ветеранів підгорецького футболу, які вже на 6 хв зусиллями Тараса Гаврильця відкрили рахунок – 1:0. Однак, стрияни не знітилися і Юрій Галій прицільним ударом зрівняв рахунок – 1:1. Господарів поля не влаштовував такий перебіг подій і на 24 хв Ігор Антонів вивів свою команду вперед – 2:1.

На початку другого тайму в одній із атак стриян Юрій Старовецький потужним ударом пробив стража воріт Петра Греська – 2:2. А через п’ять хвилин потому Ярослав Загорянський вивів ветеранів Стрия вперед – 3:2. Господарів поля такий рахунок явно не влаштовував і на 41 хв Орест Ципук встановив паритет – 3:3. Могли господарі поля вирвати перемогу, однак Зеновій Кизима, який нещодавно відзначив свій 70-річний ювілей не дозволив їм це зробити. Отож, бойова та результативна нічия – 3:3. По закінченні матчу представник ПП «Патріот» Мирон Бальо, місцевий активіст Йосип Соснюк та ветеран футбольної Стрийщини, коментатор цього матчу Михайло Юрків подякували ветеранам футбольної Стрийщини та побажали їм міцного здоров’я та довгих та щасливих років життя.

Ветерани «УСК-СІЧ» та Стрия висловлюють слова щирої подяки меценатам та їх помічникам: президенту ЗАТ «Оболонь» Олександру Слободяну, директору по кадрах ЗАТ «Оболонь» Сергію Блощиневичу, голові Політичної партії «Патріот» Миколі Голомші, голові Львівської обласної ПП «Патріот» Любомиру Стаднику, генеральному директору ТзОВ «Сокіл» Володимиру Бурію, приватним підприємцям Олегу Ципуку і Петру Лесюку, директору Підгірцівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату I-III cтупенів Ярославу Сеньку та працівникам цього навчального закладу Ірині Гиланюк, Уляні Білецькій, мешканцям с. Підгірці Мирону Щурку, Петру Климцю, Мар’яну Сушинському, Василю Кухтію, Івану Сидору, братам Владиславу та Мар’яну Сидорам та іншим. Ну а далі на усіх учасників та вболівальників чекав український куліш та юшка з риби.