Футбол. Юнаки ФК «Скала» (Моршин) приступили до тренувань

У понеділок, 21 січня юнаки ФК «Скала» (Моршин) розпочали підготовку до матчів весняної стадії.

У розмові зі мною старший тренер Академії футболу «Скала» (Моршин) Іван Бубісь (на фото) відзначив, що команда U-17 візьме участь у традиційному зимовому турнірі – «Меморіалі Ернеста Юста-2019», який щороку проводить Львівська обласна федерація футболу разом з футбольним клубом «Карпати» (Львів). Хотів би нагадати, що ФК «Скала» (Стрий) двічі поспіль у 2015 та 2016 рр. була переможцем цього престижного турніру.

Крім того, вихованці тренера Академії футболу «Скала-U-16» (Моршин) Івана Кованди запрошені до участі в турнірі серед 16-річних команд дитячо-юнацької футбольної Ліги України – «Зимовий Кубок ДЮФЛУ-2019», організаторами якого є дитячо-юнацька футбольна Ліга України та Федерація футболу України. Іван Антонович розповів, що у цьогорічному турнірі візьмуть участь 52 юнацькі футбольні команди, які за жеребом розподілені на 16 груп. На першому етапі ФК «Скала» (Моршин) U-16 гратиме в 8-й групі, де її суперниками буде ФК «МФА» (Мукачево) та «СДЮСШОР» (Ужгород). Слід зазначити, що 16-річні вихованці Академії футболу «Скала» (Моршин) свої матчі на першому етапі проводитимуть з 1 по 3 лютого на полі зі штучним покриттям НТБ ФК «Скала» в с. Довге (Стрийський р-н).

Ось як виглядає календар матчів «Зимовий Кубок ДЮФЛУ» – 2019 у 8-й групі:

1 тур, 1 лютого 2019 року

ФК «Скала» – «МФА»; СДЮСШОР – вихідний

 2 тур, 2 лютого

СДЮСШОР – «МФА»

ФК «Скала» – вихідний

 3 тур, 3 лютого

 ФК «Скала» – СДЮСШОР, «МФА» – вихідний

Хочу побажати юнакам Академії футболу «Скала» (Моршин) якомога краще виступити у «Зимовому Кубку ДЮФЛ України» 2019 року, а у весняній частині чемпіонату ДЮФЛ України серед команд вищої ліги блискавичних перемог та високих спортивних результатів. Нехай щастить вам, юні наші футболісти!

Михайло ОЛІЙНИК.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: