Футбол. СК «Візія» — володар осіннього Кубка Стрийщини 2020 року

ФСК «Гарт» – СК «Візія» 1:2 (0:0).

29 листопада 2020 року. с. Довге. Стадіон «Довге-Арена». Температура +3оС.

Суддя у полі – Роман Желіхівський (с. Райлів), Борис Гребінь (с. Великі Дідушичі), Юрій Мацелко (с. Угерсько).

Дуліби: Олександр Красносельський, Ярослав Гутнікевич, Роман Каліцун, Володимир Берещак, Артур Льонгер, Михайло Фурінець (к), Роман Копич, Валентин Білінський, Євген Леонов (56 хв., Роман Хомин), Іван Климчук, Юрій Черепущак (70 хв., Андрій Кіндракевич). Запасні гравці: Олег Молебний, Роман Кецик, Віталій Добуш, Павло Якимець. Тренер – Андрій Баб’як, президент команди – Михайло Татарин.

Миртюки: Олексій Яцик, Володимир Мубінов, Юрій Ситор, Назар Добуш (70 хв., Назар Мубінов), Сергій Михайленко, Святослав Герман (к) (75 хв., Владислав Ортинський), Микола Цвик, Віталій Павлучкович (70 хв., Руслан Скурчанський), Артем Квецко, Вадим Грибінець, Андрій Криськів. Тренер – Орест Ясінський, президент команди – Тарас Ясінський.

Голи: 0:1 – Андрій Криськів (46 хв.), 0:2 – Віталій Павлучкович (65 хв.). 1:2 – Іван Климчук (87 хв.).

Фінальним матчем осіннього Кубка Стрийщини, що вже традиційно проводиться під егідою федерації футболу Стрийщини завершився футбольний 2020 рік нашого краю. Напередодні гри випав перший сніг і дирекція стадіону на чолі з В’ячеславом Левицьким зробила все, щоб ця гра відбулася. Хотів би нагадати, що у цьогорічному районному Кубку взяли участь 12 футбольних команд, які повели боротьбу за цей почесний трофей. За жеребом команди були розподілені на три групи:

«А»: «Газовик» (Угерсько) – 6 очок, «Сокіл» (Лисятичі) – 3 очка, «Епіцентр» (Заплатин) – 0 очок

«Б»: «Гравійник» (Піщани) – 9 очок, ФСК «Україна» (Загірне) – 6 очок, «Сокіл» (Руда) – 3 очка, Галичина Сихів – (0 очок);

«В»: ФСК «Гарт» (Дуліби) – 7 очок, СК «Візія» (Миртюки) – 7 очок, «Обрій» (Гірне) – 3 очка, ФК «Славське» – 0 очок.

За регламентом цього турніру до півфіналу виходили три переможці груп – Угерсько, Піщани, Дуліби, а також краща друга команда за кількістю набраних залікових очок – Миртюки. У півфіналі жереб звів наступні пари: Піщани – Дуліби 1:2 (гра відбулася на стадіоні в с. Угерсько) та Угерсько – Миртюки 0:3 (гра відбулася на стадіоні в с. Нежухів). Отож, у фінальній грі зустрілися ФСК «Гарт» (Дуліби) та СК «Візія» (Миртюки). На стадії групового турніру ці команди зіграли внічию – 3:3. Отож, фінал мав визначити цьогорічного володаря осіннього Кубка Стрийщини. Зазначу, що ФСК «Гарт» у минулому році виборов цей трофей, а їх суперники, вперше у своїй футбольній історії Незалежної України вийшли у фінал.

Уже на першій хвилині першого тайму форвард дулібської команди Юрій Черепущак мав непогагу можливість для взяття воріт, однак страж миртюківської команди Олексій Яцик був на висоті. Не скористалися своїм шансом у першому таймі і номінальні гості – миртюківські футболісти. Їм також на заваді став воротар Олександр Красносельський. Отож, на перерву команди пішли з нульовим рахунком.

Відразу по перерві підопічні Ореста Ясінського відкрили рахунок у цьому матчі. Віталій Павлучкович зробив точну передачу на Андрія Криськіва і той філігранно положив м’яч у нижній кут воріт – 0:1. Дулібські фут­болісти не знітилися і провели ряд контратак, од­нак у завершальній стадії їх підвела неточ­ність. На 65-й хвилині Віталій Павлучкович отримав м’яч, змістився в центр та не доходячи до штрафної площадки суперника потужно пробив по воротах суперника. М’яч від перекладини потрапив у ворота – 0:2. Після цього другого забитого м’яча миртюківські футболісти більше часу стали приділяти захисту воріт, ніж проводити час у нападі. Саме цим на 87-й хвилині скористався один бомбардир Кубків Стрийщини часів Не­залеж­ності України Іван Климчук, який прицільним ударом звів перевагу миртюківської команди до мінімуму – 1:2. Однак, на більше минуло­річного володаря осіннього Кубка Стрийщини не вистарчило. Фінальний свисток арбітра у полі Романа Желіхівського зафіксував важку та заслужену перемогу СК «Візія» (Миртюки).

На урочистій церемонії нагородження голова Стрийської ОТГ Олег Канівець, голова Дулібсько-Грабовецької ОТГ Петро Васильків, голова федерації футболу (ФФ) Стрийщини Андрій Куль та заступник голови ФФ Стрийщини Юрій Мацелко нагородили володаря та фіналіста Кубка Стрийщини красивими кубками та дипломами. Крім того, оргкомітет турніру визначив кращих гравців у номінаціях: воротар – Олексій Яцик (Миртюки), гравець – Володимир Мубінов (Миртюки), бомбардир – Іван Климчук (Дуліби, 8 м’ячів).

Футбольний сезон на Стрийщині добіг до свого логічного завершення. Попереду у гравців тривале футбольне зимове міжсезоння, в якому вони визначаться за яку футбольну команду виступати наступного року. Отож, до зустрічі у новому футбольному, 2021 році. Бережіть себе, своїх рідних та близьких. Нехай щастить вам в усьому!

Михайло ОЛІЙНИК.

Фото Любомира ШЕВЧУКА.

Фрі-файт. Тріумф БК «Хануман» (Стрий)

У суботу, 12 грудня, у м. Львові, відбувся тра­диційний турнір «Цитадель-2020» з фрі-файту серед юнаків та дорослих.