ФУТБОЛ. Футзал ФК «Галичина» Дрогобич – півфіналіст Кубка України 2020 року

Протягом п’яти днів, з 2 по 6 вересня в Одесі, в спорткомплексі «Black Sea» проходив Кубок України з футзалу серед ветеранів.

Честь нашого краю захищали ветерани футзалу дрогобицької «Галичини», які у свій час виступали у командах вищої, першої та другої ліг чемпіонату України з футболу. А двоє з них – стрияни: 54-річний Анатолій Петрик (виступав за львівські «Карпати») та 50-річний Ігор Мачоган (виступав за полтавську «Ворсклу») є майстрами спорту України та бронзовими призерами чемпіонату України серед команд вищої ліги. Крім того, у складі дрогобицької команди ветеранів вис­тупали ще два стриянина: Микола Лісовський та Ігор Куль, а одним із тренерів є стриянин Дмитро Петрухін. Команда ветеранів дро­гобицької «Галичина» вперше взяла участь у цих престижних змаганнях у віковій групі 50+. У розмові зі мною майстер спорту України Анатолій Петрик зазначив, що за титул володаря Кубка України боротьбу вели 15 ветеранських команд. Згідно з жеребом усі вони були розподілені на три групи. Дрогобицька «Галичина» за жеребом потрапила в групу «А». У першому ж матчі дрогобиччани мінімально перемогли минулорічних володарів Кубка України команду «Сингента» з м. Умань, Черкаської області з рахунком 1:0 (гол на рахунку Серго Гоголадзе). У другому матчі ветерани «Галичини» розписали мирову – 1:1 з командою «Локомотив» з м. Лиман, Донецької області (відзначився Ігор Куль). Наступного дня дрогобицька команда з рахунком – 2:0 перемогла команду «Берщадщина» з Вінницької області (голи на рахунку Серго Гоголадзе та Юрія Костишина), а згодом зіграла внічию – 0:0 з минулорічним фіналістом Кубка України – командою «Енергія» (Нова Каховка Херсонська область) та з першого місця вийшла у чвертьфінал Кубка України, де лише у серії семиметрових ударів поступилася команді «Балта» з м. Одеса (основний час закінчився внічию – 1:1, гол на рахунку Ігоря Куля). Програвши у чвертьфіналі дрогобицька команда, мала можливість змагатися лише за півфінал. Отож, саме у півфіналі Кубка України 2020 року команда «Галичина» Дрогобич протистояла з команді «Фортеця» з м. Кам’янець-Подільський. Протягом усієї гри перевага була на боці нашої команди, однак до самого фінального свистка тримався нічийний результат – 1:1 і лише на останній хвилині другого тайму дрогобицька команда пропустила м’яч і, на жаль, про­грала – 1:2. А володарем кубка Укра­їни серед ветеранів 50+ другий рік поспіль стала команда «Сін­гента» з м. Умань, яка у фіналі з рахунком – 2:0 перемогла команду «Локомотив» з м. Ли­ман Донецької області.

Ветеранська ко­манда «Галичина» Дрогобич виступала у цьогорічному Кубку України в такому скла­ді: Микола Лісовський, Юрій Костишин, Геор­гій Грущак, Ігор Висо­чан­­ський, Серго Гого­ладзе, Ігор Мачоган, Ігор Куль, Анатолій Петрик, Роман Проць, Валентин Василенко, Андрій Кузан. Президент клубу ветеранів Дрогобицького футболу Андрій Янів, віце-президент – Володимир Пуровець, тренери – Дмитро Петрухін та Роман Макух, водій Богдан Сиб’як.

Ветеранська команда «Галичина» Дрогобич висловлює слова щирої подяки міському голові Дрогобича Тарасу Кучмі, а також ветеранам ФК «Галичини» (м. Дрогобич), які на даний час проживають у США, а саме: С. Райко, З. Павлищак, Б. Ланевський, М. Луців, А. Кисіль, Я. Войтович, А. Малинівський, голова асоціації футзалу Дрогобиччини М. Лук’янченку та Я. Свищу, Б. Риб’яку, В. Танчуку, О. Скірку, Р. Стасінчуку, М. Вовку, Р. Мулю, М. Вітковичу, М. Білому, В. Ружилу, А. Сеніву, Р. Шагалу, О. Майданюку, В. Суду, Є. Яніву за фінансову допомогу для участі команди ветеранів «Галичина» (м. Дрогобич) у цьогорічному Кубку України серед ветеранів 50 років та старші. Нехай щастить Вам в усьому!