Футбол. Віват ФК «УГВ-Сервіс» (П’ятничани)!

Ось уже другий рік поспіль гравці футбольної команди «УГВ-Сервіс» П’ятничани, що на Стрийщині завойовують Кубок Чемпіонів Львівщини. На цей раз у фінальному матчі, який відбувся 19 серпня ц. р. на центральному стадіоні «Міський», що у м. Миколаєві вони з рахунком – 2:1 здолали опір спортивно-культурного клубу «Крупсько» із села Крупське, що у Миколаївському районі.

СКК «Крупсько» (Крупське) – «УГВ-Сервіс» (П’ятничани) 1:2 (0:1).

19 серпня 2020 року. м. Миколаїв. Центральний стадіон «Міський».

Арбітр у полі – Василь Верблянський, асистенти арбітра: Андрій Смольський, Тарас Путас. Резервний арбітр – Остап Петріца.

Спостерігач арбітражу ЛАФ – Степан Понайда (Львів).

Голи: 0:1 – Назар Яворів (14 хв), 1:1 – Орест Качмар (85 хв), 1:2 – Олег Максим (88 хв).

«Крупсько»: Володимир Кухар, Андрій Качмар, Олег Попик (Владислав Курдибанський, 75 хв), Остап Оленич (Микола Гуга, 46 хв), Роман Довган, Микола Білик (Олег Білик, 46 хв), Орест Качмар, Андрій Оленич, Ярослав Гринчишин, Тарас Опрісник, Святослав Нога. Головний тренер – Орест Качмар.

«УГВ-Сервіс»: Павло Добровольський, Назар Яворів (Мар’ян Борович, 58 хв), Олег Теплий (Ігор Сакаль, 58 хв), Святослав Стародубцев, Роман Іваненко, Юрій Антонів, Назар Янкович (Олег Максим, 83 хв), Дмитро Царевич, Руслан Гнатів (Володимир Хомич, 66 хв), Назар Шумельда, Віктор Ворон (Василь Павлучкович, 78). Головний тренер – Богдан Вітрів.

Попередження: Роман Довган (20 хв), Орест Качмар (75 хв), Олег Білик (90+2 хв), Руслан Гнатів (45 хв), Мар’ян Борович (90+1) хв.

Вилучення: Роман Довган (89 хв, друге попередження), Орест Качмар (90+5 хв).

Обидві команди достойно провели свої матчі у груповому турнірі, чвертьфіналі та у півфіналі. За вихід у фінал п’ятничанські футболісти перемогли за сумою двох матчів (1:1 та 5:2) команду «Сокіл» (Лани, Пустомитівський р-н), а СКК «Крупсько» впевнено (10:3 та 3:0) розтрощила ФК «Будівельник-УкрТрансГаз» (Пукеничі (Стрийський р-н). Отож, у фіналі у боротьбі за головний трофей зійшлися дві найсильніші команди цьогорічного розіграшу.

П’ятничанські футболісти впевненіше розпочали гру і були за це винагороджені. Стриянин Олег Теплий, скориставшись незлагодженими діями своїх опонентів в обороні, ввійшов у карний майданчик суперника, відпасував у центр штрафної, де Назар Яворів із метра спрямував «смугастого» у порожні ворота – 0:1. Після забитого м’яча гра команд суттєво пожвавішала. Непоганий момент мав форвард СКК «Крупсько» Святослав Нога пробиваючи з лінії карного майданчика, однак Павло Добровольський був на висоті. Під завісу першого тайму Назар Шумельда потужно пробив із-за меж штрафної, однак м’яч пролетів у декількох сантиметрах від стійки воріт. Відразу по цьому Віктор Ворон зі штрафного удару пробив по воротах суперника, однак страж крупської команди відвів загрозу від своїх воріт. За дві хвилини до закінчення першої половини гри СКК «Крупсько» мав можливість зрівняти рахунок. Спершу Святослав Нога після прострілу в карний майданчик Тараса Опрісника з ходу поцілив у поперечину, а перед самим свистком на перерву Павло Добровольський після удару Святослава Ноги у карколомному стрибку перевів м’яча на кутовий.

У другому таймі футболісти з Крупське змарнували декілька непоганих моментів для взяття воріт. Та все ж таки невдовзі вони зрівняли рахунок. На 85-й хвилині граючий тренер крупської команди Орест Качмар виграв верхову боротьбу й ударом головою замкнув передачу партнера з кутового – 1:1. Не встигли гравці СКК «Крупсько» порадіти, як п’ятничанські футболісти знову вийшли уперед. Найдосвідченіший гравець команди, 41-річний Василь Павлучкович пробіг по лівому флангу і зробив прострільну передачу на дальню стійку, де Олег Максим, який щойно вийшов на заміну, спрямував м’яча у сітку воріт – 1:2. Цей м’яч виявився переможним і приніс таку бажану для п’ятничанських футболістів перемогу. Отож, ФК «УГВ-Сервіс» П’ятничани  (на фото) вперше за 18-річну історію проведення Кубку Чемпіонів Львівської області вдруге поспіль завоював цей почесний трофей, із чим я їх вітаю та бажаю не зупинятися на досягнутому, а невпинно рухатися вперед!

На урочистій церемонії нагородження заступник голови та виконавчий директор Львівської Асоціації футболу (ЛАФ) Степан Понайда вручив переможцю та фіналісту пам’ятні кубки та ексклюзивні медалі. Хотів би зазначити, що Кубок Чемпіонів Львівщини є перехідним трофеєм. Це третій тріумф представника футбольної Стрийщини у цьому турнірі – окрім П’ятничан, у 2009 році перемогу здобули гравці ФК «Матриця» (Добряни).

Кращими бомбардирами цьогорічного Кубка Чемпіонів Львівщини стали: Василь Павлучкович «УГВ-Сервіс» та 23-річний Святослав Нога СКК «Крупсько», на рахунку яких по 7 забитих м’ячів.

У розмові зі мною головний тренер п’ятничанської команди Богдан Вітрів зазначив, що цьогорічний фінал Кубку Чемпіонів Львівщини був значно важчим для них, ніж минулорічний. «Сьогодні нам довелося зіграти зі збалансованою, добре підготованою командою, яка створила чимало гострих моментів. Ми очікували непростої гри у фінальній грі. Звісно, ми прагнули захистити звання володарів цього трофею і зробили це на відмінно. Після пропущеного м’яча у наші ворота, ми побігли вперед, зловили суперника на контратаці та забили переможний м’яч. Дякую хлопцям за те, що вони відпрацювали до останньої хвилини матчу. Цьогоріч ми планували виступати в обласній першості, думали навіть про Першу лігу Львівщини, підбір гравців у нашій команді дозволяє це зробити. Але карантин вніс свої корективи. Сподіваємося, наступного року заявитися в обласних змаганнях», – зазначив Богдан Вітрів.