Обласний футбол на карантині до 20 липня

У понеділок, 22 червня, у приміщенні обласного Будинку футболу під керівництвом Голови Львівської Асоціації футболу (ЛАФ), віце-президента Української Асоціації футболу Олександра Шевченка відбулася друга після запровадження в Україні карантинних обмежень нарада працівників ЛАФ, на якій вирішувалося питання відновлення футбольних змагань на Львівщині.

За її підсумками, прийнято рішення в цілях безпеки рекомендувати футбольним командам усіх ліг тимчасово розпустити гравців на період до 20-го липня ц. р. й утриматися від колективних тренувань і товариських ігор.

У разі покращення ситуації, зокрема, зменшення в нашому регіоні кількості хворих на коронавірус, саме із цього дня заплановане продовження традиційних обласних турнірів: Меморіалу Ернеста Юста, Кубків Карло Мікльоша, Весни пам’яті Володимира Якубовського та  Чемпіонів Львівщини.

Наступним етапом передбачено, що за позитивного розвитку подій цьогорічний чемпіонат Львівської області стартує на початку серпня, але вже не у звичному, а скороченому форматі.

«На превеликий жаль, епідемічна ситуація у Львівській області складна, рівень захворюваності на коронавірусну інфекцію не спадає. Звісно, ми не можемо заборонити будь-кому грати у футбол. Розуміємо, що важко без улюбленої гри. Я постійно спілкуюся з управлінням фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації щодо можливості відновлення змагань. Наразі рекомендую призупинити всі обласні зма­ган­ня. Прошу керівників команд, футболістів, тренерів, уболі­валь­ників відповідально поставитися до цього, не наражати на небезпеку рідних і близьких, думати не лише про себе і свої амбіції. Тривожні повідомлення про хворих на коронавірус з футбольних команд «Карпати» і «Рух» (обидва – Львів), до­нець­кого «Олімпіка» та «Балкани» (Одеська область) тільки  підтверд­жують: немає жодних гарантій, що хтось не захворіє… Потрібно набратися терпіння й сумлінно дотримуватися правил карантину. Віримо, що завдяки спільним злагодженим, відповідальним діям ми здолаємо підступну інфекцію й невдовзі повернемося на футбольні поля для підкорення нових вершин», – зазначив у своєму коментарі голова Львівської Асоціації Футболу Олександр Шевченко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: