Футбол. Ветерани Стрийщини – найкращі

Нещодавно на місцевому стадіоні смт Добротвір пройшов традиційний регіональний турнір з футболу серед ветеранів, присвячений Дню цього селища.

У турнірі взяли участь ветерани Стрийського району. У розмові зі мною капітан ветеранів Михайло Тижбір розповів мені, що в цьогорічному турнірі взяли участь 8 ветеранських команд, які за жеребом були розподілені на дві групи:
«А»: Добротвір-1, Мостиська, Кам’янко-Бузька, Стрийський р-н;
«Б»: Добротвір-2, Жовква, Рава-Руська, Соснівка.

Хотів би зазначити, що збірна ветеранів Соснівки є діючим чемпіоном України, а ветеранські команди Мостиська та Жовкви – минулорічними відповідно переможцем та другим призером цього турніру. Збірна ветеранів Стрийщини свій перший матч на турнірі провела проти збірної ветеранів Кам’янко-Бузької та здобула перемогу – 4:2 (голи у гравців Стрийщини на рахунку Романа Галечко – 2, Ігоря Чурка та Василя Стасіва). Наступну гру наша ветеранська команда зіграла із збірною Мостиська і у важкій грі святкувала перемогу – 2:1 (два м’ячі забив Василь Стасів). Свій заключний матч у групі ветерани Стрийського району провели проти першої команди господарів поля – збірної Добротвору, який легко здолали з рахунком – 5:2 (голи забивали Роман Галечко-2, Василь Стасів, Ігор Федіс, Володимир Шабан). За регламентом турніру команди, які посіли перші місця у групах напряму виходили у фінал. Отож, у фінальному матчі збірна Стрийського району протистояла своїм молодшим по віку опонентам – другій команді Добротвору. Основний час закінчився бойовою нічиєю – 1:1 (гол на рахунку Романа Каліцуна), а у серії післяматчевих одинадцятиметрових ударів влучнішими були ветерани Стрийщини – 4:3 (пенальті реалізували – Ігор Чурок, Роман Галечко, Ігор Федіс, Андрій Бабій).

Під час урочистого закриття турніру Кубок за перше місце отримав капітан команди Михайло Тижбір. Крім того, організатори турніру визначили кращих у номінаціях: захисник – Михайло Тижбір, гравець – Ігор Чурок, бомбардири – Василь Стасів та Роман Галечко, по 4 м’ячі.

Ось, хто у складі збірної ветеранів Стрийського району «кував» перемогу: Сергій Хробак, Роман Дудка, Роман Каліцун, Андрій Бабій, Ігор Федіс, Василь Стасів, Ігор Чурок, Володимир Шабан, Ігор Брікнер, Михайло Тижбір (к), Роман Галечко. Начальник команди – Микола Ковшан.

На превеликий жаль наша команда ветеранів, яка представляє Стрийський район на різноманітних турнірах та є переможцем і призером обласних та регіональних турнірів оббиває пороги Стрийських районної ради та райдержадміністрації у проханні виділити їм кошти на спортивну форму. Поки що наші районні чиновники їх не чують. Дуже прикро, що команда яка представляє Стрийщину на обласних та регіональних турнірах змушена позичати спортивну форму, не маючи своєї.

Михайло ОЛІЙНИК.
Фото Михайла ТИЖБІРА.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: