Міні-футбол. Збірна Стрийського коледжу — тріумфатори міжнародного турніру.

Нещодавно в польському місті Lwоwek Slaski пройшов IX міжнародний турнір з міні-футболу, в якому взяли участь шість студентських команд. Уже традиційно у цих змаганнях брала участь команда Стрийського коледжу ЛНАУ, під керівництвом викладача фізичного виховання Павла Дуди.

У розмові зі мною, Павло Дуда зазначив, що цей турнір проходив за коловою системою. За жеребом усі команди були розподілені на дві групи:

«А»: Польща, Чехія, Білорусь;

«Б»: Польща, Україна, Росія.

Команди, які посіли перше та друге місця у своїх групах виходили у півфінал та боролися за титул переможця та призерів цих змагань.

На стадії групового турніру в першій групі білоруси почергово перемогли поляків і чехів та посіли перше місце в своїй групі. Чеські футболісти здодали опір поляків та посіли друге місце у своїй групі. У другій групі, де змагалися наші футболісти були зафіксовані такі результати: Росія – Польща 12:1; Україна – Польща 18:0. В заключному матчі нашої групи вирішувалося хто ж стане переможцем. У напруженій боротьбі студенти Стрийського коледжу, програючи 1:0, зуміли зібратися та змінити хід поєдинку на свою користь. У підсумку – 5:2 на користь стриян та перше місце у своїй групі.

Отож, у півфіналах зустрічались пари Росія – Білорусь та Україна – Чехія. У першому півфіналі російська команда перемогла своїх однолітків з Білорусі – 4:2, а стрийські студенти в «суху» перемогли команду Чехії – 4:0.

У матчі за третє місце білоруська команда у напруженому матчі перемогла чеську команду з рахунком 4:3. Фінальний поєдинок між збірними командами Стрийського коледжу та Московського технікуму став справжньою окрасою цього турніру. Збірна команда Стрийського коледжу ЛНАУ, яка захищала спортивну честь України у видовищному та драматичному матчі, з рахунком – 2:1 здолала опір команди одного з найкращих технікумів Москви та цілком закономірно стала тріумфатором міжнародного турніру. У складі збірної Стрийського коледжу ЛНАУ «кували» перемогу: воротарі – Василь Вайда, Микола Квас; захисники: Роман Берездецький, Ілля Микитка, Назар Леус, Олег Співак, Олег Брікнер, Святослав Чернета; нападаючі: Юрій Ашенберг, Святослав Синишин,  Мар’ян Ботлюк, Олег Гамеляк, Руслан Ватилик. Вітаю збірну Стрийського коледжу ЛНАУ та їх викладача фізичного виховання П. Дуду із заслуженою перемогою та бажаю їм не зупинятися на досягнутому, та невпинно рухатися вперед. Переможець та призери IX міжнародного турніру з міні-футболу серед студентських команд були нагороджені кубком, медалями та дипломами.

Крім футбольного турніру, стрийські студенти відвідали польські міста – Краків і Вроцлав, де побачили пам’ятки архітектури, стару частину міст, а також церковні храми, зокрема православні. Дорогою додому стрийська делегація мала екскурсію по німецькому місті Дрезден, де мали змогу оглянути центральну частину міста. Згодом їх зустріла гарною погодою «золота» Прага, де саме у цей час проходив етнофестиваль. Крім того, вони мали змогу пройтись по Чорному мосту і помилуватися старовинною частиною міста.

Михайло ОЛІЙНИК.

Фото Павла Дуди.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: