ФУТБОЛ. «Великодній кубок» – 2019

Напередодні Великодня, на штучному майданчику с. Угерсько відбувся регіональний турнір серед ветеранів – «Великодній кубок»-2019. У цьому турнірі взяли участь чотири ветеранські команди нашої області з: Козьови, Славське (обидва – Сколівський район), Стебник та Стрийський район.

Організаторами та меценатами цього турніру виступила Стрийська районна ВФСТ «Колос» АПК України, а також ветерани футбольної Стрийщини – Ігор Чурок, Ігор Пак та Михайло Тижбір.

На урочистій церемонії відкриття усіх учасників привітали та побажали міцного здоров’я та усіляких гараздів: ветерани футбольної Стрийщини – Михайло Тижбір, Ігор Пак та Ігор Чурок. Під звуки Державного Гімну України капітани команд підняли Державний Прапор України. Головний суддя турніру – Ігор Пак (с. Великі Дідушичі). Цей турнір проходив по коловій системі. Не дивлячись на поважний вік усі команди показали добротний футбол та жагу до перемоги. Як і очікувалося основна боротьба за перемогу в цьому турнірі розгорнулася між ветеранами Стрийського району та Стебника. Свій перший матч збірна Стрийського району провела проти своїх команди із смт Славське та впевнено перемогла з рахунком – 5:1 (голи на рахунку Ігоря Чурка, Ігоря Федіса, Андрія Бабія, Миколи Мороза та Івана Карпина). Далі ветерани футбольної Стрийщини з рахунком – 3:0 перемогла збірну Козьови. Голи Ігоря Брікнера, Михайла Тижбіра та Володимира Шабана принесли таку бажану перемогу нашим футболістам. Також дві перемоги над ветеранськими командами Славське (6:1) та Козьови (3:0) здобули стебницькі ветерани. Отож, доля переможця вирішу­валася в очному протистоянні: Стрийський район – Стебник. Забігаючи вперед, скажу що ця гра на думку багатьох футбольних спеціалістів була визнана кращою на турнірі. Команда Стебника першою відкрила рахунок, проте Роман Каліцун зрівняв рахунок. У другому таймі Ігор Чурок вивів збірну Стрийщини вперед – 2:1. За шість хвилин до закінчення другого тайму гості зрівняли рахунок – 2:2. А під завісу гри ветерани Стебника забили, як виявиться згодом третій, переможний м’яч. Отож, 2:3 – на користь ветеранів Стебника. Хотів би зазначити, що команда Стебника по роках була молодшою за ветеранів Стрийського району. У підсумковому результаті переможцем регіонального турніру «Великодній Кубок»-2019 серед ветеранів стала команда ветеранів Стебника – 9 очок, команда Стрийського району, яка набрала 6 залікових очок посіла друге місце. Третє місце вибороли ветерани Козьови, які зіграли внічию – 2:2 з ветеранами Славське, але завдяки кращій різниці забитих та пропущених м’ячів посіла третє місце, маючи у своєму активі 1 залікове очко. Ось, хто у складі першої збірної ветеранів Стрийського району виходив на поле: Михайло Тижбір (к), Андрій Бабій, Роман Каліцун, Ігор Федіс, Василь Юрків, Ігор Чурок, Ігор Пак, Ігор Брікнер, Володимир Шабан, Іван Карпин, Микола Мазур.

Переможець  та призери турніру нагороджені кубками та грамотами. Нагородження провели Михайло Тижбір та Ігор Пак. Найстарший гравець турніру – Іван Карпин, якому нещодавно виповнилося 65 років, нагороджений дипломом. Найкращим бомбардиром турніру став Роман Гарасим’юк (Стебник), найкращий воротар – Василь Юрків (Стрийський район).

Організатори турніру висловлюють слова щирої подяки голові Угерської сільської ради Роману Снігуру та приватному підприємцю Роману Латику за допомогу в проведенні цього турніру.

На згадку про «Кубок весни»-2019 усі учасники зробили пам’ятне фото.

Михайло ОЛІЙНИК. Фото автора.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: