ФОТОФАКТ. І навіть карантин не на заваді: У Дрогобичі відновлюється стихійна торгівля, а спеціальні місця на ринку – пустують

З послабленням карантинних заходів, спричинених епідемією коронавірусу, у Дрогобичі активно віднов­люється стихійна торгівля. Прилавком для молока, сиру, сметани слугує асфальт. І головне – у такого «асфальт­ного ринку» є покупці.

Чимало людей, ймовірно, свідомо не йдуть на ринок, де є спеціально облаштовані місця для торгівлі такою продукцією, а наражають себе та рідних на небезпеку, адже товар «з асфальту» може бути букетом різноманітних токсикоінфекцій.

На Дрогобицькому ринку є 80 місць для торгівлі молочними продуктами. В умовах карантину – для продавців облаштували 40 місць, щоб між торговцями зберігалась дистанція у 1,5 метри. Ціна за місце – символічна, близько 10 гривень.

До того ж, на ринку функціонує лабораторія, куди перед тим, як продавати людям моло­ко­продукти, здають їх на аналізи.

Тому кожен продавець такої продукції на ринку має відповідні довідки, які засвідчують, що про­дукт є безпечним для здоров’я. Чи якісною є продукція зі стихійного ринку – невідомо нікому, навіть тим, хто її продає.

У міській раді наголо­шують, якщо ж стихійна торгівля у Дрогобичі і надалі процвітатиме, то весь ринок у Дрогобичі дове­деться закрити. І тоді ті під­приємці, які цивілізовано торгують у критому ринку – постраждають.

Однак, ми повинні пам’ятати, що стихійна торгівля буде до­ти, допоки там є покупці. Тому, по­дальша доля ринку та естетичного вигляду вулиць, де розмістились стихійники – в наших руках.

Вулицю Шолом-Алейхема, де роками велась торгівля, вже ка­пітально ремонтують. Незабаром вона набере вигляду справді центральної вулиці міста. А підприємці переїхали на вулицю Володимира Великого, де для них об­лаштували спеціальний торговий майданчик.

 

Джерело: https://drohobych-rada.gov.ua

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: