Визначено переможця конкурсу «ФОТО з КНИГОЮ»

2 березня, в офісі редакції рекламно-інформаційної газети «Фортуна»  відбулося нагородження переможниці  конкурсу «ФОТО з КНИГОЮ», в межах відзначення 150-річчя від дня народження Лесі Українки. Ідея конкурсу – завідувачки бібліотекою с. Любінці Марини Худьо. Партнери конкурсу – ТІЦ «Стрий» в особі директора Олександра Сікори та рекламно-інформаційна газета «Фортуна» (головний редактор Наталія Карпенкова).

Конкурс у бібліотеці с. Любинці проходив з 14 січня по 1 березня. В ньому взяли участь 15 книголюбів різного віку. Найбільше уподобань набрали світлини  Мар’яни Кісіль, Марії Пристай, Соломії Федорович, Миколи Паньківа, Володимира Головатого, Алли Яворської. Та найактивніше підтримали вподобайками й коментарями фото школярки Катрусі. Тож переможницею конкурсу «Фото з книгою»  стала учениця 6 класу Любинцівської НВК Катерина Кисіль.

У редакції газети «Фортуна» на Катрусю чекали подарунки та перше в житті інтерв’ю. Дівчинка розповіла, що в бібліотеку ходить з першого класу. Любить читати пригодницькі романи. Одна з останніх книг, яку прочитала – це «Тореадори із Васюківки» Всеволода Нестайка. Улюблений предмет у школі – українська мова та література. У вільний час любить співати й танцювати. Займається у шкільному хореографічному гуртку. З майбутньою професією ще не визначилися. Активна відвідувачка бібліотеки.

«Катруся перша відгукнулася на конкурс. Взагалі, їхній 6 клас дуже дружний і активно приходить у бібліотеку, – розповіла Марина Худьо. –  Для багатьох бібліотека асоціюється з купою запилених книжок та місцем їх видачі й поважного віку, серйозного на вигляд бібліотекаря. Але в нас не так. В нашій бібліотеці можна не тільки читати нові книги, але й корисно провести свій вільний час. Читачі в’яжуть, вишивають, співають і декламують вірші. Радію коли бачу багато читачів. У планах інші конкурси та цікаві заходи».

 Окрім хороших вражень до дому Катруся повезла фірмову еко-торбинку «Фортуна» та книги, грамоту, горнятко з логотипом із своєї конкурсною світлиною. А також книги для бібліотеки і підписку на газету «Фортуна» отримала пані Марина. Олександр Сікора запропонував гостям з с. Любинці стати амбасадорами свого населеного пункту, записувати цікаві факти про село і ділитися цим з Туристичним центром, де готують аудіо-гід нашого краю.

Як бачите читання буває не тільки цікавим, а й корисним. Щоб зацікавити молодь до читання згадаємо крилаті вислови відомих людей, які можуть стати дороговказом у житті.

–  «Не розум від книг, а книги від розуму створились», –  Г. Сковорода.

– «У моїх дітей, звичайно, буде комп’ютер. Але спочатку вони отримають книги», –  Б. Гейтс.

–  «Читання – це один з витоків мислення і розумового розвитку», –  В. Сухомлинський

–  «Книга – ніби казкова лампа, що дарує людині світло на далеких і темних дорогах життя», –  А. Упіт.

–  «Нехай думки, укладені в книгах, будуть твоїм основним капіталом, а думки, які виникнуть у тебе самого – відсотками з нього», – Фома Аквінський.

Микола КАРПЕНКОВ. Фото Оксани Петриляк, Наталії КАРПЕНКОВОЇ.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: