Молодіжний Форум-2019

20 червня у Стрию на стадіоні «Сокіл» відбудеться Молодіжний Форум Стрийщини. Якщо тобі 13 – 18 років і ти маєш безліч цікавих ідей, сповнений енергії та готовий змінювати світ на краще, тоді запрошуємо взяти участь у Форумі. Приєднуйся до команди однодумців, які бажають зростати та творити зміни у своїх громадах і країні.

Що для цього треба зробити? Заповнити форму в посиланні: https://docs.google.com/forms. Ти отримаєш: нові практичні інструменти для зростання власного лідерського потенціалу; можливість втілити свої ідеї в життя; нових друзів, з якими можна творити зміни у власному місті чи селі. На тебе чекає: зустрічі з відомими та успішними людьми нашої країни, надихаючі виступи та поради, які допоможуть тобі творити щасливе майбутнє; участь у тренінгах та майстер-класах на різноманітні тематики: лідерство, цілепокладання, командотворення, проектний менеджмент, волонтерство від провідних експертів Львівщини; смачне частування; приємні несподіванки.

Відбір триває до 31 травня. Результати відбору учасників Молодіжного Форуму Стрийщини будуть оприлюднені 10 червня 2019 року. Кожного учасника буде повідомлено особисто та вручено запрошення! Молодіжний Форум – це місце, де можна здійснити свою мрію.

Ірина ЯЦІВ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: