РЕЦЕПТ ДРУЖНЬОГО КОЛЕКТИВУ ВІД ГАЗЕТИ «ФОРТУНА»

А чи замислювалися ви над тим, скільки часу в житті витрачаєте, наприклад, на роботу, сон чи перегляд преси? За нас це зробили вчені, які підрахували, що людина з тривалістю життя 75 років спить з них 25 років, а от працює 15. Середній українець працює 40 годин на тиждень з 20 до 65 років. До речі, успішні люди працюють ще більше. Так, – от робота в колективі газети «Фортуна» вимірюється випусками газет та щасливими митями, коли працівники разом проводять змістовне дозвілля.

За 20 років існування видання, побачило світ 650 номерів рекламно-інформаційної газети «Фортуна», як слушно зауважив один з читачів: «де є все». Хочете продати старий телевізор чи придбати земельну ділянку, знайти майстра чи навіть свою долю, дізнатися новини краю чи привітати рідних – ви наш клієнт. Ми не ведемо статистики, щодо наших читачів, та знаємо, що чимало людей чекають четверга, щоб придбати наше видання, погортати сторінки з цікавою та корисною інформацією. Для людей сучасних і гаджетозалежних є електронний варіант газети на сайті www.fortuna-gazeta.com.ua.

Запорукою успіху видання,  безперечно є колектив. Бо тільки фахові, впевнені у собі, самодостатні та креативні люди можуть творити і з буденного робити свято. Змінюється час, люди, звички, вподобання та залишається незмінним бажання купити і почитати газету. Звісно, є скептики, які стверджують, що друковані ЗМІ – це рудимент минулого, та культура читання періодики за філіжанкою кави має наш галицький шарм, який нічим не замінити.

Якщо коротко сформувати рецепт успіху «Фортуни», то він простий: беремо десятеро різносторонніх фахівців своєї справи, приправляємо любов’ю до  професії, додаємо ентузіазм та творче натхнення, нестандартне рішення складних проблем, а ще до смаку – поваги до читачів і клієнтів, лояльності та гнучкості цін для рекламодавців і готово! Як бачите, з такими інгредієнтами колесо «Фортуни» крутиться вже двадцять років.

Та не тільки роботою єдиною живе наш дружній колектив. На чергову річницю газети ми вирушаємо у подорож. Цьогоріч продовжили традицію і підтримали гасло «Подорожуй Україною!». Вихідні напередодні Дня народження «Фортуни» провели на Поділлі й не тільки. Відвідали фантастичне місто Кам’янець-Подільський, яке належить до найгарніших міст світу завдяки мальовничому каньйону річки Смотрич та величезної концентрації архітектурних пам’яток. Мали унікальну можливість здійснити круїз на теплоході по дивовижних куточках річки Дністер. Шлях якого пролягав Національним заповідником «Подільські Товри» і побачили казкові скелі, незвичну природу, синє плесо дністровської води.

Далі був Хотин. Улюблена туристами і кінематографістами неприступна Хотинська фортеця (ХІІІ-ХХ ст.), досі вражає високими 40-метровими стінами, 65 метровою криницею та неймовірною панорамою Дністра. А «вишенькою» на святковому торті подорожі стали відвідини печери Вертеба. «Наддністрянська Помпея», саме так називають цю печеру, тому що за кількістю і багатством знайдених предметів матеріальної культури різних епох Ветреба не має рівних серед інших печер світу. Довжина ходів печери 8 км, температура завжди +11 градусів.

Що ж, вихідні закінчилися, і своє 20-річчя, 11 серпня, «Фортуна» зустріла на роботі. З новим ентузіазмом, ідеями та завзяттям ми розпочинаємо новий, 21-й рік життя нашого видання. Дякуємо усім, хто привітав, дякуємо постійним і випадковим читачам! Нехай нам усім фортунить!

 

Наталія КАРПЕНКОВА.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: