«Фортунчик» – корисний веселунчик

   30 травня редакція журналу «Фортунчик» зібрала стрийську дітвору у СЗШ №5 ім. В. Стасюка, щоб відсвяткувати день народження дитячого видання, яке виходить у світ з 1 червня 2018 року.  І хоча на дворі рясно поливав дощик юні читачі журналу мали сонячний настрій, який передавався як вірус і дорослим.

    Засновником першого дитячого глянцю на наших теренах є рекламно-інформаційна газета «Фортуна». Редакція дотримується концепції – для дітей і про дітей і в цьому, на думку редактора Наталії Карпенкової, головна запорука успіху серед юних читачів. Гарний настрій хлопчикам, дівчаткам і дорослим створив відомий дует: улюбленець дітей і дорослих, «зірковий гість» травневого випуску журналу Леонтій Бебешко – із сценічним псевдо Левко Дурко та співачка, телеведуча Аеліта.

   Розпочала свято Наталія Карпенкова, яка згадала усіх головних «фортунчиків», тих хлопчиків і дівчаток, які прикрашали першу сторінку глянцю, а це: № 1 (червень 2018 р.) Христина Шоробура (школа №8 м. Стрий); № 2 (липень 2018 р.) Анастасія Жогіна (школа №4 м. Стрий); № 3 (серпень 2018 р.) Евеліна Хайрова (школа №7 м. Стрий); № 4 (вересень 2018 р.) Андрійко Бабій (школа №10 м. Стрий); № 5 (жовтень 2018 р.) Назар Шмігельський (молодша гімназія м. Стрий); № 6 (листопад 2018 р.) Марія Юрів і Максим Дикий (м. Жидачів); № 7 (грудень 2018 р.) Христина Павко (Дулібська гімназія); № 8 (січень 2019 р.) Марія Лященко (дитячий садочок смт Дашава); № 9 (лютий 2019 р.) Зеновій Карпінський (молодша гімназія м. Стрий); № 10 (березень 2019 р.) Вероніка Заволокін (школа № 10 м. Стрий); № 11 (квітень 2019 р.) Ангеліна Черковська (молодша гімназія м. Стрий) і Давид Комарницький (школа № 4 м. Стрий); №12 (травень 2019 р.) Христина Кухтій (НВК смт Дашава).

   А далі Левко Дурко й Аеліта співали і розважали дітей. Були й запитання перевірки на уважність читачів. Діти охоче відповідали на питання про «Фортунчик», бо люблять його і залюбки читають. Безпомилково називали рубрики видання, фотографувалися з артистами і творцями журналу. Левко Бебешко зазначає, що більшість актуальних тем для дітей, про які пише видання, таких як: правила дорожнього руху; правила пожежної  безпеки; поведінки на льоду; як поводитися у громадському транспорті; правила поведінки в театрі вони також пропагують у своїх шоу-програмах. Тому співпрацювати з редакцією було приємно і звичайно весело.

   Спеціально до першої річниці журналу Леонтій Бебешко на слова письменниці та поетеси з курортного Моршина Любові Пікас, казки якої до речі неодноразово друкувалися у «Фортунчику», написали пісню. Її прем’єра відбулася під час свята і двічі на біс артисти виконали веселу мелодію. Та  вже після свята діти продовжували наспівувати «Фортунчик, фортунчик – корисний веселунчик. Фортунчик, фортунчик ти справді вірний друг»!

   На завершення свята редактор видання пані Наталя подарувала артистам 50 екземплярів травневого «Фортунчика» для дітей бійців АТО до яких 1 червня вони мали їхати з концертною програмою. А також пану Левку фірмове горнятко від «Фортуни», а Аеліті – ексклюзивну футболку на згадку про спільне відзначення першого року журналу.

   Що ж, дитячий журнал «Фортунчик» перегорнув сторінку першого року життя. Воно було насиченим і яскравим, багатим на зустрічі з дітворою, проходило у пошуку цікавих тем і рубрик для юних читачів. Ми розпочинаємо новий відлік у нашій роботі. Впевнені, що не розчаруємо дітей та дорослих, бо саме від них залежить чи потрапить видання до рук дітвори. Читаймо і пізнаваймо світ разом з нами. Бо як сказано у пісні про «Фортунчик»: «В тобі народна мудрість і український дух»!

                                                                                               Микола КАРПЕНКОВ.  Фото Лева РІШКА.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

НОВИНИ КРАЮ

Дрогобич та Грайфсвальд продовжують співпрацю