Футбол. Кубок Ернеста Юста-2021. ФК «Скала 1911» (Стрий) поступилася у чвертьфіналі

ФК «Куликів» – ФК «Скала 1911» (Стрий) 3:3 (2:1) (4:2 – по пенальті).

«Куликів»: Андрій Марчук, Олег Дещиця (73 хв, Іван Дикий), Роман Бойко (46 хв, Юрій Подьо), Мирослав Гусак, Тарас Радюк, Степан Гірський (60 хв, Павло Дроботій), Павло Макогон, Олег Мізерник, Руслан-Роман Майовецький, Віталій Патуляк, Олег Маїк (46 хв, Олег Максимик). Головний тренер – Роман Толочко.

«Скала 1911»: Олексій Яцик (46 хв, Олександр Красносельський), Володимир Мубінов, Юрій Антонів, Святослав Герман, Валентин Білінський, Назар Мавров (62 хв, Віталій Щурко), Остап Пульків, Олег Підлісецький (60 хв, Андрій Дурда), Юрій Черепущак, Любомир Равліковський, Олег Павлів (57 хв, Микола Цвик). Головний тренер – Анатолій Петрик

Голи: 0:1 – Олег Павлів (5 хв), 1:1 – Віталій Патуляк (20 хв), 1:2 – Олег Мізерник (31 хв), 2:2 – Юрій Черепущак (71 хв з пенальті), 3:2 – Андрій Дурда (82 хв), 3:3 – Руслан-Роман Майовецький (89 хв).

Згідно з рішенням Комітету проведення змагань Львівської Асоціації футболу цей поєдинок розпочався з хвилини мовчання за українськими військовими, які загинули поблизу селища Шуми на Донеччині внаслідок обстрілів російських військ. Підопічні Анатолія Петрика жваво розпочали цю чвертьфінальну гру і вже на 5-й хв стриянин Олег Павлів першим встиг на добивання і відкрив рахунок у цій грі. На 20-й хв Віталій Пагутяк заробив штрафний біля кута карного майданчика стриян і сам покарав гравців стрийської «Скали», спрямувавши м’яч у ворота, які захищав Олексія Яцик – 1:1. Через одинадцять хвилин потому Олег Маїк скинув головою на Олега Мізерника, який потужно пробив метрів з двадцяти у створ воріт стриян. Олексій Яцик невдало зреагував на цей удар і м’яч від його рук влетів у ворота.

Другий тайм розпочався з атаки стриян, які прагнули зрівняти рахунок. Вдалося їм це зробити лише на 71-й хвилині. Куликівець Іван Дещиця порушив правила у власній штрафній, арбітр матчу Степан Лапко призначив пенальті, який вправно реалізував Юрій Черепущак – 2:2. Цей м’яч збадьорив стриян і на 82-й хвилині Андрій Дурда прицільно пробив у дальній від воротаря ФК «Куликів» кут воріт – 2:3. Тепер вже підопічним Романа Толочка треба було забивати, щоб перевести гру на серії 11-метрових ударів. На превеликий жаль, молода стрийська команда не змогла втримати рахунок. Під завісу другого тайму Руслан-Роман Майовецький завдав влучного удару і страж нашої команди Олександр Красносельський, який вийшов на заміну на початку другого тайму змушений був витягувати шкіряну кулю з власних воріт – 3:3. А у серії 11-метрових ударів точнішими виявилися гравці ФК «Куликів», які і вийшли у півфінал цьогорічного Кубка Ернеста Юста. Підбиваючи підсумки виступу стрийської «Скали 1911» (на фото) хочу зазначити, що наші футболісти не зазнали жодної поразки в основний час гри в цьому турнірі і лише у серії пенальті в чвертьфіналі поступилися більш досвідченішій куликівській команді.

На даний час підопічні Анатолія Петрика наполегливо та інтенсивно тренуються і готуються до старту Прем’єр-Ліги Львівщини 2021 року.