Футбол. Усе вирішиться у Стрию

У суботу, 7 листопада, на міському стадіоні у м. Бориславі відбувся перший півфінальний матч Кубка I Ліги Львівської області з футболу.

Це була вже третя гра СК «Нафтовик» (Борислав) та ФК «Скала 1911» (Стрий) у цьому футбольному сезоні. Хотів би зазначити, що ці команди провели дві гри у рамках групового турніру чемпіонату Львівщини серед команд першої ліги. Перша гра цих команд відбулася 5 вересня 2020 року на Стрийському центральному стадіоні «Сокіл». У 5-му турі підопічні стрийського тренера Олександра Бойка поступилися вдома з рахунком – 0:2 СК «Нафтовик» (Борислав). А вже через місяць з лишком у Бориславі стрийська футбольна команда зуміла звести цю гру до бойової та результативної нічиєї – 2:2.

І ось у іншому турнірі – Кубку I Ліги Львівської області доля звела стрийську та бориславську футбольні команди у півфіналі. У суботу, 7 листопада у Бориславі відбувся перший матч, в якому господарі поля, яких тренує вихованець стрийського футболу Ігор Латанишин з рахунком – 2:1 перемогла ФК «Скала 1991» (Стрий). Гол у стриян на рахунку Миколи Цвика. Отож, у суботу, 14 листопада о 13.00 год., на Стрийському центральному міському стадіоні «Сокіл» відбудеться гра-відповідь. Тепер вже бориславська команда завітає у гості до Стрия. Ця гра буде вирішальною для підопічних Олександра Бойка. Навіть мінімальна перемога з рахунком 1:0 виведе нашу стрийську команду в фінал Кубка. Ну а перемога з більш пристойним рахунком тільки додасть сил ФК «Скала 1911» (Стрий) перед фінальним матчем. Бажаю нашій команді лише перемоги.

Запрошую палких прихильників та шанувальників стрийського футболу та гостей нашого славного футбольного міста прийти та підтримати наших футболістів. Ваша підтримка дуже необхідна стрийській команді. Вперед, «Скала» до перемоги.

Михайло ОЛІЙНИК. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: