Футбол. Перша звитяга ФК «Скала 1911» (Стрий)

ФК «Скала 1911» (Стрий) – «Кар’єр-Дністер» (Торчи­новичі/Старий Самбір) 2:0 (1:0).

Арбітр у полі – Володимир Міняйло. Асистенти арбітра: Роман Любінець, Андрій Смольський. Спостерігач арбітражу – Ярослав Лемех (усі – Львів).

«Скала 1911»: Роман Дутка, Володимир Мубінов (к), Юрій Антонів, Валентин Білінський (88 хв, Сергій Михайленко), Святослав Герман, Остап Пульків (83 хв, Віталій Павлучкович), Назар Мавров (57 хв, Віталій Щурко), Микола Цвик (86 хв, Андрій Петрик), Любомир Равліковський (65 хв, Артем Квецько), Олег Павлів (76 хв, Олег Коблянський), Юрій Черепущак (69 хв, Святослав Турок). Головний тренер – Анатолій Петрик

«Кар’єр-Дністер»: В’ячеслав Левицький, Олександр Медведєв, Василь Новосельський, Василь Чоба (74 хв, Роман Лисак), Андрій Карвацький, Мар’ян Залога, Євген Бугайчук (59хв, Юрій Пашкевич), Олег Лашин (78 хв, Роман Рурич), Іван Карапінка, Михайло Кіт-Копиляк, Олег Шептицький Олег (57 хв, Ігор Королевич Ігор). Головний тренер – Василь Лопушанський.

Голи: 1:0 – Юрій Черепущак (36 хв), 2:0 – Микола Цвик (51 хв).

Перша домашня гра ФК «Скала 1911» (Стрий) припала на Вербну неділю. Обидві команди у першому турі зіграли з однаковим рахунком – 1:0. Щоправда підопічні Анатолія Петрика поступилися на виїзді минулорічному чемпіону – ФК «Юність» (Верхня/Нижня Білка), а підопічні Василя Лопушанського також на виїзді здолали ДЮШ ФК «Львів». З перших хвилин матчу команди прагнули якомога швидше відкрити рахунок, однак захист на чолі з воротарями діяв бездоганно. Однак на 36-й хвилині стрияни завдяки влучному удару Юрія Черепущака вийшли вперед – 1:0. Гості прагнули забити гол у відповідь, однак вище всяких похвал діяв у своїй штрафній страж стриян Роман Дутка.

По перерві господарі поля продовжили атакувати і на 51-й хвилині Микола Цвик із-за меж штрафної площадки потужно пробив у нижній кут воріт. Вячеслав Левицький був безсилий – 2:0. Могли стрияни і втретє примусити стража гостей витягувати м’яча з сітки воріт, однак Віталій Щурко не влучив у пусті ворота. Після гри Анатолій Петрик розповів мені, що в загальному установку тренера гравці виконали. «Було багато браку, хвилювань, адже вперше грали на домашньому стадіоні. Однак забивши в кожному таймі по м’ячу здобули вольову перемогу. З чим я хлопців та нашого президента – Олега Леонідовича Канівця і вітаю», зазначив Анатолій Степанович.

У третьому турі, який відбудеться 9 травня, ФК «Скала 1911» (Стрий) зіграє на виїзді у Миколаєві проти віце-чемпіона Львівщини 2020 року. А 16 травня у рамках 4-го туру в гості до Стрия завітає ЛКС «Погонь» Львів.