Фонд Порошенка передав у лікарні Стрия чергову партію допомоги

Тривають карантинні заходи, статистика за­хворюваності на COVID-19, зокрема, на Львівщині не втішна, тому Фонд Порошенка не перестає допомагати медичним закладам всієї України. Так, 4 червня депутати Стрийської міської ради Сергій Ковальчук та Іван Зрайло передали у Стрийську міську та Стрийську районну лікарні захисні костюми, пульсоксиметри та маски.

Керівники медзакладів: директор Стрийської центральної міської лікарні Осип Бегей та директор КП Стрийська ЦРЛ Олексій Ігнатов зустрічали меценатів із словами вдячності, оскільки коронавірус, на жаль, не відступає, а продовжує тримати у напрузі, насамперед, медиків, які знаходяться на передовій по боротьбі з небезпечною недугою. І для них, захисні костюми та маски необхідні, як повітря. Обидві лікарні отримали по 5 пульсоксиметрів та по 25 спеціалізованих костюмів індивідуального захисту.

Благодійники знають потреби лікарів. За словами Сергія Ковальчука члени місцевого осередку партії «Європейська солідарність» продовжують тримати руку на пульсі проблем і готові у будь-яку хвилину підставити плече для допомоги.

Наталія КАРПЕНКОВА. Фото Марії ПАК.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: