Фонд Порошенка передав від волонтерів та небайдужих українців великодні  набори малозабезпеченим

Напередодні Великодніх свят волонтерська робота активізувалась з новою силою. Вже другий рік поспіль Україна зустрічає свято Воскресіння Господнього в непростих умовах пандемії. Отож  Фонд Порошенка виявив особливе  занепокоєння по відношенню саме до малозабезпечених громадян України. Так, 5 тисяч продуктових великодніх наборів для людей із вразливих груп зібрали волонтери, активісти ГО «Справа громад» в офісі «Європейської Солідарності». 

«Це абсолютно унікальна традиція, якої немає в жодній політичній силі. Коли дійсно зібралися однодумці, небайдужі люди, які об’єднали свої зусилля і допомагають Україні та українцям», – говорить голова Постійної комісії Київради з питань охорони здоров’я та соціальної політики Марина Порошенко.

У кожній коробці окрім цукру, олії, круп, консервів і солодощів ще є освячена великодня паска. «Пакунки, з таким вмістом, отримають пенсіонери, люди з інвалідністю, малозабезпечені родини, ті, хто через локдаун опинився у складних життєвих обставинах. Багато громадян із групи ризику змушені залишатись вдома і не можуть придбати найнеобхідніше», – пояснюють ініціатори акції.

Частина таких продуктових наборів прибула і на Львівщину, а саме 1198 пакунків від Фонду Порошенка, які депутати та активісти «Європейської Солідарності» в громадах передали  людям, які цього дійсно потребують.

Депутат міської ради, голова Стрийського осередку «ЄС» Сергій Ковальчук та депутат, голова фракції «ЄС» у Стрийській міській раді Іван Зрайло разом з колегами Юрієм Рицаком та Володимиром Кам’янкою, особисто завітали до тих, кому підтримка в ці дні найнеобхідніша. А це люди похилого віку, багатодітні сім’ї та самотні люди з хронічними захворюваннями. Окрім цього допомогу напередодні свята отримали також члени Стрийської територіальної організації Україн-ського товариства глухих.

«Кілька десятків пакунків з продуктами від Фонду Петра Порошенка ми передали із рук в руки потребуючим українцям. Я вважаю, це дуже почесною і приємною місією, адже ми виступаємо своєрідними провідниками добра. А цього добра, з крихтою уваги і підтримки насправді всі ми потребуємо, особливо в такий непростий для всіх час», – говорить Сергій Ковальчук.

Фонд Порошенка та ГО «Справа Громад» спільно з депутатами «Європейської Солідарності» під-тримують людей та роблять все можливе, щоб в умовах пандемії українці відчували себе захищеними, адже тільки разом ми сила.

 

Марія ПАК.

Фото Володимира Кам’янки.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: