Команда «Європейської Солідарності» висадила туї на території Стрийської міської дитячої лікарні

Карантинні обмеження не є перепоною для екоакцій, які відбуваються в різних куточках світу, зокрема й на наших теренах. Різноманітні акції присвячені збереженню навколишнього сере­довища, облаштуванню паркових та прибудинкових територій, проведення  толок та висадка зелених насаджень щороку охоплює все більшу аудиторію та заохочує людей до ініціатив, які стосуються покращення екосистеми цілої планети.

Тема озеленення навколишнього середовища на сьогоднішній день є надзвичайно актуальною, адже зелені насадження є одним з дієвих інструментів у боротьбі з викидами СО2 та підвищення концентрації кисню у повітрі. Крім того, повітря збагачується озоном, ароматичними речовинами та негативними іонами, що є корисним для людини.

Традиція висаджування дерев командою «Європейської Солідарності» Стрия триває вже кілька років поспіль. Кущі форзиції прикрашають сквер ім. Героя України Юрія Дяковського у Стрию, а магноліями озеленено територію Садиби-музею Степана Бандери у с. Воля Задеревацька, садиби родини Бандерів м. Стрия, територію Стрийської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Героя України Андрія Корчака, а також Меморіальний комплекс «Борцям за волю України».

Цьогоріч активісти «Європейської Солідарності» висадили туї на території Стрийської міської дитячої лікарні. «Природа – це першочерговий елемент життя, адже планета, область, місто, скверик – це наш простір, яким дихаємо і в якому творимо кожен наш день. Саме тому «Європейська Солідарність» підтримує різноманітні екоакції та заходи з облаштування території Стрийської ОТГ зеленими насадженнями», – повідомив голова Стрийського осередку ЄС Сергій Ковальчук.

Ольга СЕНЕТА.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: