Дзюдо. Успіх вихованці в Стрийської ДЮСШ

Палкі прихильники та шанувальники стрийського спорту вже звикли до перемог юних вихованців Стрийської ДЮСШ міськво на регіональних, обласних та всеукраїнських турнірах.

Цього разу порадували своїми перемогами та призовими подіумами юні вихованці відділення дзюдо Стрийської ДЮСШ міськво, які тренуються під керівництвом кандидатів у майстри спорту (кмс) України з дзюдо Романа Городовича та Ольги Рапавої, які протягом місяця успішно виступали на двох дитячих всеукраїнських турнірах. У м. Калуші на всеукраїнському дитячому турнірі, присвяченому 30-й річниці виведенню військ з Афганістану, два юних стрийських борці зійшли на п’єдестал пошани. У ваговій категорії 46 кг, вікової групи 2008-2009 р.н. перемогу святкував Максим Галинянський. У цій же ж ваговій категорії та віковій групі чільну трійку призерів замкнув Валентин Денісов. А вже на початку березня відмінно виступили на всеукраїнському турнірі з дзюдо, що пройшов у спортзалі товариства «Трудові резерви», який знаходиться у древньому місті Львові. Вихованці відділення дзюдо Стрийської ДЮСШ міськво вибороли два перших, одне друге та три треті місця. Так переможцями турніру у ваговій категорії 46 кг, вікової групи 2008-2009 р.н. знову став Максим Галинянський. Підтримав свого товариша і Володимир Кіт, який виборов перше місце у ваговій категорії +50 кг, вікової групи 2008-2009 р.н. Лише у фіналі поступився своєму опоненту юний стриянин Максим Гергас (в/к 46 кг, вікова група 2008-2009 р.н.). Третє місце посіли: Владислав Магурчак (в/к 35 кг, вікова група 2008-2009 р.н.), Валентин Денісов (в/к 46 кг, вікова група 2008-2009 р.н.) та Остап Бутлер (в/к 26 кг, вікова група 2010 р.н.).

Вітаю юних стрийських дзюдоїстів, вихованців Стрийської ДЮСШ міськво та їх тренерів з вдалим виступом та бажаю їм подальших перемог та призових місць на регіональних, обласних, всеукраїнських та міжнародних турнірах.

Переможці та призери цих турнірів на­город­жені кубками, медалями, грамотами та вим­пелами.

Михайло ОЛІЙНИК. Фото Ольги Рапавої.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Футбол. Юнаки ФК «Скала» (Стрий) – переможці LVIV

Минулого тижня у Львові на стадіоні «Со­кіл» пройшов дитячий турнір – LVIV JUNIOR CUP 2019 року.