Дзюдо. Бронзова нагорода стриянина Остапа Бутлера

Шанувальники стрийського спорту вже звикли до перемог та призових подіумів вихо­ванців Стрийської ДЮСШ міськво з дзюдо Остапа Бут­лера, Максима Гли­нянсь­кого, Вла­ди­слава Магур­чака, Максима Дзерина, Дениса Лапчука, Ар­кадія Войтківа.

Ось і цього разу наші юні стрийські дзюдоїсти виступаючи 30 січня на міжобласному турнірі – «Клубна Ліга Дзюдо-2021», який проходив у древньому Львові вибороли призові місця. Вихованці Стрийської ДЮСШ міськво посіли два других (Максим Глинянський та Владислав Магурчак) та чотири третіх (Остап Бутлер, Максим Дзерин, Денис Лапчук, Аркадій Войтків) місця. Ще четверо наших спортсменів (Ростислав Васькович, Владислав Гладець, Олег Купрієнко, Михайло Станків) посіли високе 5-е місце.  Готували наших дзюдоїстів до цих змагань їхні тренери –  кандидати у майстри спорту України Роман Городович та Ольга Рапава. Вітаю юних стрийських спортсменів із заслуженими нагородами і бажаю їм нових перемог та призових подіумів.

Про високий статус цього турніру говорить і той факт, що ці змагання відвідали президент федерації дзюдо України Михайло Кошляк і президент Львівської обласної федерації дзюдо Сергій Дребот, які нагородили медалями та грамотами переможців та призерів цього турніру.

Михайло ОЛІЙНИК.

Фото Олега Бутлера.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: