Дзюдо. «Святий Миколай-2020»

У суботу, 12 грудня у спортзалі спорткомплексу «Трудові резерви» відбувся щорічний обласний турнір серед юнаків, присвячений Святому Миколаю.

У цьогорічному турнірі взяли участь близько 50 юних дзюдоїстів зі Львова, Золочева, Нового Роздолу, Новояворівська та Стрия.

Честь Стрия захищали п’ять юних дзюдоїстів Стрийської ДЮСШ міськво (на фото), які тренуються під орудою кандидатів у майстри спорту України Романа Городовича та Ольги Рапавої.

Відмінно виступили на цьому турнірі юні стрияни Остап Бутлер (вікова група 2010 року народження, вагова категорія – 32 кг) та Володимир Кіт (вікова група 2009 р. н., вагова категорія – понад 60 кг). Хотів би зазначити, що Остап Бутлер та Воло­димир Кіт провели по 5 поєдинків, в яких здобули по п’ять перемог та цілком заслужено стали переможцями турніру. Чільну трійку призерів замкнули ще два стриянина. Це: Богдан Пак – 2010 року народ­ження, вагова категорія 28 кг та Олексій Фірко – 2010 р. н., вагова кате­горія 32 кг.

Крім них, шосте місце у віковій групі 2011 р. н., вагової категорії 42 кг посів Юрій Феделеш. Вітаю переможців та при­зерів цього турніру та бажаю їм не зупинятися на досягнутому, а не­впин­но рухатися вперед.

Переможці та призери цих обласних змагань серед юнаків, присвячених Святому Миколаю були нагороджені медалями та дипломами.

Це були останні змагання юних стрийських дзюдоїстів у цьому році. Попереду – зимові канікули та святкування Різдва Христового та Нового, 2021 року. Хочу побажати усім вихованцям Стрийської ДЮСШ міськво, керівництву та тренерам спортивної школи міцного здоров’я та нових перемог у житті та спорті.

Михайло ОЛІЙНИК.

Фото Ольги Рапавої. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: