Збірна ДЮСШ Стрий – переможець турніру

На початку 2021 року в спортзалі Пустомитівської ЗОШ №2 відбувся новорічний турнір з волейболу серед дівчат віком 2006-2007 р. н.  У змаганнях взяли участь чотири дівочі команди: Львів-1, Львів-2, ДЮСШ Пустомити та ДЮСШ Стрий (тренер – Христина Курилишин).

Юні стрийські волейболістки протягом всього турніру показали високий рівень підготовки та жагу до перемоги і цілком закономірно посіли перше місце. У розмові зі мною, тренер Стрийської ДЮСШ Стрий міськво Христина Курилишин зазначила, що її підопічні здобули на цьому турнірі три перемоги над командами: Львів-1 (2:1), Львів-2 (2:0) та ДЮСШ Пустомити (2:0) і стали переможцями турніру. Крім того, капітан стрийських волейболісток  Ангеліна Жмуркевич (на фото) була визнана найкращим гравцем турніру.

Ось як виглядає переможний склад збірної ДЮСШ Стрий міськво (на фото): Ангеліна Жмуркевич (к), Анастасія Платош, Емілія Яцишин, Анастасія Федишин, Юліана Турок, Діана Войціхович, Юлія Іванус та Тетяна Бутитер. Тренер – Христина Орестівна Курилишин

Переможці та призери новорічного турніру були нагороджені кубками і медалями, а кращий гравець турніру – сувенірною статуеткою. Вітаємо юних стрийських волейболістів та їх тренера Христину Курилишин з перемогою та бажаю не зупинятися на досягнутому, а невпинно рухатися вперед.