«Потрібно зберегти і захистити лікарів», – Микола Княжицький

Народні депутати від «Європейської солідарності» Микола Княжицький та Олег Синютка передали медзакладам Львівщини чергову партію професійних захисних костюмів та окулярів для лікарів, які працюють з хворими на коронавірус.
17 квітня нардепи відвідали три ключові лікарні Львова, які сьогодні є опорними у наданні допомоги хворим на коронавірус – Львівську обласну інфекційну лікарню, клінічну лікарню №8 та ОХМАДИТ.
Відтак, депутати роз’їхалися по інших містах до медзакладів, куди також передавали захисні костюми та окуляри для лікарів. Зокрема, до Стрия після Стебника у міську лікарню приїхав Микола Княжицький. На подвір’ї його зустрів директор медзакладу Осип Бегей та голова місцевого осередку партії «Європейська солідарність», депутат Стрийської міської ради Сергій Ковальчук. Народний обранець залишив у Стрию 50 костюмів і 10 окуляр. Також встиг поспілкуватися з паном Бегеєм та занотував першочергові потреби.
«Я переконаний, що ці засоби дадуть можливість зберегти і захистити лікарів. На превеликий жаль, сьогодні в Україні кожен шостий медпрацівник заражений коронавірусом. Якщо епідемія піде таким темпом, то скоро нас буде нікому захищати і нікому лікувати від COVID-19. Тому зараз наше головне завдання – захистити медика. Завдяки Фонду Порошенка ми як депутати від «ЄС» маємо можливість передати для лікарів ті речі, які збережуть їхнє здоров’я і захистять їх від біди», – наголосив Микола Княжицький.
Осип Бегей подякував за допомогу народному депутату та зазначив, що і тут на місцевому рівні депутати, зокрема, фракції «ЄС» у Стрийській міській раді, яку очолює Сергій Ковальчук і до пандемії допомагали медичним закладам міста і нині у критичний час для галузі відгукуються на всі прохання.
Відтак, Микола Княжицький вирушив на Івано-Франківщину, а саме: у міста Долина, Рожнятів, Калуш, Івано-Франківськ де також передасть для медиків окуляри та захисні комбінезони.

Наталія КАРПЕНКОВА. Фото автора.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: