Тільки спільними зусиллями ми вистоїмо на всіх фронтах

Мабуть, якби не було волонтерів, благодійників та меценатів, українці б відчули ще більшу потребу в засобах захисту, медики повну розгубленість без наявних рукавичок, масок, захисних костюмів, лікарні б не мали елементарних речей, щоб бути готовими до боротьби з підступною і непередбачуваною пандемією СOVID-19, яка шириться по цілому світі.

Голова Стрийської МО “Європейська Солідарність”, депутат Стрийської міської ради, генеральний директор поліграфічної фірми “Укрпол” Сергій Ковальчук не зміг стояти осторонь проблеми. Як член Асоціації промисловців, підприємців та роботодавців Стрийщини та, увійшовши до Ініціативної групи “ПОМІЧ”, надає вагому фінансову допомогу у забезпеченні медичних закладів Стрия усім найнеобхіднішим.

Окрім цього, за сприяння Сергія Ковальчука придбано три холодильники для інфекційного відділення та три рециркулятори бактерицидні Аерекс-Стандарт 30 для пульмонологічного відділення  Стрийської центральної міської лікарні. Головна перевага рециркулятора бактерицидного  Аерекс-Стандарт 30 в тому, що є можливість безперервного кварцування приміщення в присутності людей. В рециркуляторах застосовуються безозонові бактерицидні лампи низького тиску, максимумом випромінювання 253,4 нм, термін дії 9000 годин. Дане випромінювання є ефективним засобом санітарно-протиепідемічної обробки приміщень і найбільш ефективне при знищенні різних вірусів.

Слід зазначити, що Сергій Ковальчук відгукнувся також на прохання начальника медичного пункту в/ч А 2847, яка дислокується у Стрию, допоміг фінансово, а ще придбав для військової частини термометр безконтактний, респіратори, бахіли та комбінезони технологічні безворсові.

“Тільки спільними зусиллями, допомогою медикам та військовим, ми зможемо гідно вистояти у боротьбі на двох фронтах – як на східному кордоні України в боротьбі з російським агресором, так і в лікарняних стінах – у боротьбі з коронавірусною інфекцією”, – переконаний Сергій Ковальчук.

Ольга СЕНЕТА.    

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: