СТРИЙСЬКІ ПІДПРИЄМЦІ НАДАЛИ ОБПРИСКУВАЧІ ДЛЯ ДЕЗІНФЕКЦІЇ

Зберегти здоров’я ми можемо тільки спільними зусиллями! Тому не варто зволікати – зараз вкрай важливо бути відповідальними та діяти разом.
Щоб не допустити поширення хвороби, співробітники комунальних служб регулярно проводять дезінфекцію місць громадського користування. Спеціальними розчинами обробляють під’їзди, сходи, ліфтові кабіни житлових будинків, дитячі та спортивні майданчики, транспортні зупинки. А громадян закликають берегти себе і оточуючих – дотримуватись карантинного режиму, бути відповідальними.
“Кожна людина має розуміти, що здоров’я – це її особисте надбання, тому задля його збереження потрібна самодисципліна. А міська влада у цьому допомагає. Ми проводимо інформаційну роботу, розповідаємо містянам про ризики, про надзвичайну важливість дотримання правил карантину”, – говорить Роман Волинець, заступник міського голови Стрия.
Значно пришвидшує та полегшує дезінфекційні роботи використання спеціальної техніки – акумуляторних обприскувачів. Мережа фірмових магазинів Dnipro-M долучилася до допомоги українським містам та подарувала мешканцям Стрия необхідне обладнання.
“Ми передамо обприскувачі комунальним господарствам міста. Вони будуть використовуватись для дезінфекції місць великого скупчення людей, а також допоможуть в обробці під’їздів та квартир, де можуть виявити джерела коронавірусу”, – розповідає Роман Волинець.
Зазначимо, що мережа фірмових магазинів Dnipro-M закликає українських підприємців не стояти осторонь та підтримувати тих, хто щоденно піклується про здоров’я та безпеку громадян. Dnipro-M розпочав соціальний проект допомоги невеликим містам у боротьбі з коронавірусом. Раніше обприскувачі від Dnipro-M отримали медики та співробітники комунальних підприємств в Ірпені, Вишгороді, Каневі, Броварах, Обухові, Вишневому та Боярці. На цьому Dnipro-M не зупиняється. У найближчий час для дезінфекції лікарень та громадського простору акумуляторні обприскувачі отримають кілька десятків міст України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: