«Європейська Солідарність» не припиняє допомагати на всіх фронтах

Уже який рік Україна змушена відстоювати свої права і свободи, хто на передовій зі зброєю в руках і хоробрістю в серці, а хто – на своєму місці робить все від нього залежне, щоб ці воїни були забезпечені всім необхідним. Щоб їм легше і тепліше спалося, щоб вони завжди були нагодовані та вдягнуті, а головне, щоб вони були «обмундировані» нашою вірою і молитвою, нашою підтримкою, навіть найменшою. А добро робити насправді доволі легко, якщо цього по-справжньому захотіти.

Саме тому Ігор Сафіяник – депутат Стрийської міської ради від «Євро­пейсь­кої Солідарності», директор Стрийської станції юних техніків, вже вкотре, спільно зі своїми учнями робить свій «маленький», але дуже значний подвиг. Заручившись підтримкою меценатів, які періодично передають різноманітні залишки тканини, поролону, синтепону та інше, займається пошиттям подушок для воїнів. І вже кожна мама знає, що її син чи донька має куди прихилити свою голову, бо може в час сну вони й повертаються в той теплий дім, який так самовіддано захищають.

«Думаю, якщо кожен з нас спробує зробити бодай щось маленьке, незначне, неглобальне, але те, що справді залежить від нього, тоді наші «щити» стануть міцнішими», – зазначив Ігор Сафіяник.

Керівник «Європейської Солідарності» м. Стрия,  генеральний директор ТОВ «Видавничий дім «Укрпол» Сергій Ковальчук, також завжди підтримує різноманітні ініціативи, зокрема й освітні, адже саме освіта формує майбутню націю. Більше десяти років поспіль, спільно з  Ігорем Сафіяником, вони дарують школам Стрийщини картон, який освітні заклади можуть використовувати в навчально-виховному процесі. Таким чином учні забезпечені матеріалом для уроків трудового навчання, малювання, стінгазет, різноманітних виробів, тощо.

Цей рік не став виключенням. Так, 17 шкіл Стрийської ОТГ отримали комплекти картонного матеріалу. «Ми спо­діваємось, що діти обов’язково застосують цей картон на добрі справи, творчі і креативні. Нехай їм все вдаєть­ся!», – говорить Сергій Ковальчук.

«Європейська Солідарність» не припиняє допомагати на всіх фронтах, адже кожен усвідомлює, що від хорошої справи сьогодні, часто залежить благо­получчя нашого «завтра».

Марія ПАК.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Футбол. Перша звитяга ФК «Скала 1911» (Стрий)

ФК «Скала 1911» (Стрий) – «Кар’єр-Дністер» (Торчи­новичі/Старий Самбір) 2:0 (1:0).