До уваги пенсіонерів, які отримують пенсії за особливі заслуги перед Україною

У зв’язку із затвердженням наказу Міністерства соціальної політики України від 27.12.2017 року №2054 нової Схеми визначення розмірів надбавок до пенсії, на яку має право особа згідно із законом, залежно від заслуг перед Україною відповідно до Закону України «Про пенсії за особливі заслуги перед Україною» підлягають перерахунку пенсії за особливі заслуги, які за новою схемою є вищі.

Просимо всіх осіб, які отримують пенсії за особливі заслуги, за заслуги перераховані вище, з паспортом, ідентифікаційним кодом та орденською книжкою завітати до Стрийського відділу обслуговування громадян (сервісного центу) ГУ Пенсійного фонду України у Львівській області за адресою: м. Стрий, вул. Олесницького, 4 (І поверх кабінет №5 та №6) для подання заяви для перерахунку пенсії відповідно до частини 4 статті 45 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування».

Стрийський відділ обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

НОВИНИ КРАЮ

НА СТРИЙЩИНІ РЕАЛІЗОВУВАТИМУТЬ 10 МІКРОПРОЕКТІВ НА СУМУ ПОНАД 3 МІЛЬЙОНИ ГРИВЕНЬ