ДЕПУТАТИ  СТРИЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПІДТРИМАЛИ ПЕТИЦІЮ ПРО ЗАБОРОНУ ВИКОРИСТАННЯ ТВАРИН У ЦИРКАХ НА ТЕРИТОРІЇ МІСТА

10 червня відбулося засідання ХХVІ сесії VІІ демократичного скликання Стрийської міської ради під головуванням міського голови Стрия Романа Шрамов’ята. З інформаціями про виконання міського бюджету за І квартал 2020 року та про внесення змін до показників міського бюджету м. Стрия на 2020 рік виступила начальник фінансового управління Лариса Коваль.

“Про затвердження змін до Програми економічного та соціального розвитку м. Стрия на 2020 рік” доповіла начальник відділу економіки Галина Баран. Перший заступник міського голови Роман Маланій інформував “Про затвердження змін до Програми «Утримання та розвиток доріг та дорожньої інфраструктури м. Стрия на 2020 рік», “Про затвердження змін до “Програми благоустрою м. Стрия на 2018 – 2020 роки”, “Про затвердження нової редакції Статуту Стрийського міського комбінату комунальних підприємств”, “Про надання дозволу Стрийському міському комбінату комунальних підприємств на зняття з балансу та списання основних засобів”, “Про затвердження Програми розвитку надання адміністративних послуг у сфері громадянства, імміграції, та реєстрації фізичних осіб Стрийським міським відділом Головного управління Держаної міграційної служби України у Львівській області на 2020 рік”, “Про затвердження Програми покращення матеріального забезпечення військової частини А2847 на 2020 рік”, “Про звільнення підприємців на території КП «Ринок» по сплаті за торгові місця”, “Про затвердження змін до «Програми фінансової підтримки міських комунальних підприємств та здійснення внесків до їх статутних фондів на 2018-2020 роки».

Сесія заслухала інформації заступника міського голови Романа Волинця “Про внесення змін до Комплексної Програми «Підтримка учасників АТО (ООС) та членів їх сімей – жителів м.Стрий» на 2020 рік”, “Про внесення змін до Програми розвитку Комунального некомерційного підприємства «Стрийська центральна міська лікарня» Стрийської міської ради Львівської області на 2020 рік”, “Про внесення змін до Програми розвитку Комунального некомерційного підприємства «Стрийський пологовий будинок», “Про затвердження змін до Програми розвитку Комунального некомерційного підприємства «Стрийська міська стоматологічна поліклініка» Стрийської міської ради Львівської області на 2020 рік”.

На сесії розглядалися питання: про затвердження Програми «Розроблення детального плану території на 2020 рік»; про надання дозволу на розроблення детальних планів території в м. Стрию; про надання дозволу на проведення експертних грошових оцінок земельних ділянок несільськогосподарського призначення для продажу у власність, про продаж у власність земельних ділянок несільськогосподарського призначення; про визначення переліку земельних ділянок для підготовки лотів для продажу на земельних торгах у формі аукціону та надання дозволу на виготовлення відповідної документації; про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій щодо встановлення (відновлення) меж для надання у власність, оренду громадянам в межах м. Стрия та внесення змін у рішення сесії; про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок для передачі у власність громадянам м. Стрия; про затвердження переліку об’єктів комунальної власності м. Стрия, які підлягають приватизації у 2020 році; про внесення змін до Програми використання коштів для накопичення матеріально-технічних засобів у місцевому резерві цивільного захисту міста Стрия на 2020 рік, інші питання.

Депутати також розглянули петицію «Заборонити використання тварин у виставах цирків та розміщення цирків з тваринами на території міста», заслухали інформацію керівника Стрийської місцевої прокуратури Ігоря Лесковича про результати діяльності місцевої прокуратури в поточному році. З розглянутих питань прийнято відповідні рішення.

Джерело: stryi-rada.gov.ua

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: