15 квітня – День  працівників кримінальної поліції. Затримання зловмисників – це результат довгої кропіткої праці!

Приємно чути добрі слова на адресу своїх колег. «Дякую вам, оперативники, за роботу! Пам’ятайте: ваша праця дуже важлива! Бажаю вам міцного здоров’я, людського щастя і добробуту, оперативності в роботі, поваги від людей, гідно представляйте у суспільстві свою професію», – ці вітання від пані Оксани, стриянки, квартиру якої обікрали зловмисники.

«Того дня я повернулася додому з роботи. На вулиці так добре, тепло, багато людей гуляє, діти бавляться у дворі… З гарним настроєм зайшла у під’їзд, квартира моя на першому поверсі, вставила ключ у замок, а він не провернувся… Двері були відчинені. І я зрозуміла, що в квартирі хтось був. Що робити? Пригадую, у той час я готувалася до весілля, збирала гроші, мріяла, просто жила, а тут – хтось невідомий зайшов у моє помешкання і забрав моє майно, гроші. А було там 500 доларів, 15 тисяч гривень. Прихопили злодії ще й два ноутбуки. Перша думка – треба телефонувати до поліції! Потім у квартирі поліцейські робили свою роботу: оглядали, вилучали речові докази, спілкувалися з сусідами.

Хоча на вулиці був білий день – ніхто нічого не бачив і не чув. Чесно кажучи, для мене і моїх батьків, які проживають в іншому будинку, це був шок. Я чула про такі випадки, але не могла подумати, що таке станеться зі мною. А через якийсь час мені зателефонували з поліції та просили прийти і впізнати речі, які були викрадені. Як виявилось, злодіями були двоє молодих здорових чоловіків. Їх затримали працівники кримінальної поліції того ж дня з викраденим. Молодики не вперше обкрадали помешкання, на їхньому рахунку ще декілька крадіжок з інших квартир. Я багато думала про це, чому ці хлопці обрали такий шлях у житті – мабуть, не знайшли свого місця у суспільстві та прагнули легкої наживи. Зараз триває суд, на молодиків чекає покарання за вчинене. Мені їх шкода, вони самі зламали своє життя. Гадаю, від таких випадків можна уберегтись, якщо спільно усім дбати про безпеку у своєму місті чи селі, бо, чесно кажучи, переживати такий шок не бажаю нікому. А оперативникам я хочу ще раз подякувати і вітаю зі святом!».

Від себе додам, що злодії під час затримання намагалися втекти. Один зі зловмисників мав при собі пневматичну зброю та чинив опір.

Ольга МАРЦИНЮК,

старший інспектор Стрийського відділу поліції, майор поліції.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: