З професійним святом – Днем медичного працівника! 

Директор КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Стрия» І. Салдан вітає працівників центру та всіх медиків міста Стрия з професійним святом – Днем медичного працівника! Від усієї душі і з великою повагою вітаю вас з професійним святом. Сьогодні наша галузь стоїть на новій сходинці розвитку національної системи охорони здоров’я, модернізація якої має вирішити найскладніші питання української медицини – від створення сучасної системи екс­треної допомоги до організації якісного медичного обслу­говування.

Так, нині ми переживаємо нелегкі часи перетворень, які вимагають від усієї медичної громадськості щоденної кропіткої праці при вирішенні масштабних завдань. І при цьому медики продовжують виконувати свою високу місію: дбати про найцінніше, що є у людини, її здоров’я.

Медичний працівник – набагато більше, ніж просто професія. Це ще й особливий тип мислення, душевної організації, в основі якої  – прагнення допомагати людям. Сучасна медицина володіє воістину фантастичними технологіями. Але, на відміну від інших сфер життєдіяльності людини, у ній неможливо домогтися вагомого успіху лише за рахунок застосування новітнього обладнання та передових технологій. Потреба пацієнтів у співчутті, турботі, душевному теплі ніколи не зникне. А це означає, що завжди будуть необхідні фахівці, виховані в кращих традиціях медичної еліти, яким притаманні лікарська честь і громадська відповідальність, висока моральність та інтелігентність, працьовитість і професійність.

У такий  день хочеться від усього серця подякувати медикам за радість здоров’я і диво життя, які вони дарують  кожному, роблячи це з властивою даній професії легкістю й невимушеністю. За цим стоять недоспані ночі, накопичена втома, щоденна кропітка й потужна інтелектуальна праця й нечувана фізична витривалість, море наукової інформації, яку доводиться про­пускати через свій розум, і океа­ни людського болю та страж­дань, що кожен з них щодня пе­реживає у своєму серці.

Прийміть найтепліші по­бажання здоров’я, особистого благополуччя і насолоди від жит­тя вам і вашим близьким! Наш центр було створено 11 черв­ня 2018 року. У ньому 124 працівники. У відділеннях  КНП «ЦПМСД м. Стрия» функціонують:

– пункти забору біоматеріалу;

– процедурні кабінети;

– кабінети профілактичних щеплень.

У центрі вам безкоштовно нададуть кваліфіковану медичну допомогу та можливість пройти необхідні обстеження. Багато що змінилось завдяки спільній роботі центру з міським головою Р. Шрамов’ятом, виконкомом Стрийської міської ради та депутатським корпусом.

Із часу створення центру були здійснені ремонти приміщень, кабінетів, реєстратур та оновлено матеріально-технічну базу. Кожен кабінет лікаря оснащений комп’ютером чи ноутбуком, принтером, опромінювачем бактерицидним, тонометром з різними манжетками, отоскопом, пікфлуометром, пульсоксиметром, глюкометром. Крім того оновлено меблі: письмові столи, крісла, етажерки, шафи, вішалки, кушетки, лавки. А також на кожне відділення закуплено: електрокардіографи, небулайзери, апарати Рота, негатоскопи, гематологічні аналізатори, центрифуги, сухожарові шафи, кисневі подушки, електрообігрівачі, водонагрівачі, телевізори. Для зручності пацієнтів ведеться запис  на прийом до лікаря, який при потребі може виписати електронний рецепт на ліки за програмою «Доступні ліки».

Пацієнти для нас – це найважливіші люди, про яких ми піклуємося та які знаходяться завжди в центрі уваги.

Здоров’я вам дорогі стрияни та взаєморозуміння!

Чекаємо на вас для консультації по здоровому способу життя та харчуванні з метою попередження захворювань. Запобігати замість лікувати — це стратегія, яку ми впроваджуємо від початку трансформації системи охорони здоров’я.

Інформацію про наш центр ви завжди можете дізнатись на нашій сторінці у Facebook за адресою: www.facebook.com/Stryi.CPMSD/

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: