СТРИЙ ЗАМАЙОРІВ СИНЬО-ЖОВТИМИ БАРВАМИ

До Дня Державного прапора України «Європейська Солідарність» Стрийщини організувала 23 серпня автопробіг. Активісти стартували з майдану Ринок і проїхали околицями міста, щоб Стрий замайорів синьо-жовтими барвами нашого державного символу. Завершився автопробіг на майдані Незалежності спільним виконанням Гімну нашої держави.

А 24 серпня, у День Незалежності України, команда «Європейської Солідарності» у середмісті Стрия організувала під відкритим небом конкурс з образотворчого мистецва. Усі малюнки та символічну карту України з дитячих долоньок відправлять у зону ООС для підняття бойового духу нашим військовим. Юні художники отримали подарунки – книги та цукерки. (Подробиці в наступному номері «Фортуни»).

Україна – країна неймовірної краси, але з важкою долею. Вона мужньо переносить випробування, коли гинуть мільйони її синів і дочок. І кожен раз встає з колін, виховуючи нові покоління закоханих у рідний край лицарів правди та свободи. Мабуть, найкращим пам’ятником для всіх, хто загинув за Україну, буде наше бажання будувати суверенну, вільну, незалежну державу.

Тож усіх нас з Днем Незалежності!

                          Наталія КАРПЕНКОВА.

 Фото автора.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Футбол . Легенди футболу в Моршині

ФК «Медик» Моршин (ветерани) – збірна України (ветерани) 2:7 (0:1).