«Дашавська осінь-2018»

У неділю, 9 вересня, в актовому залі Дашавського Народного дому, що на Стрийщині відбувся шаховий фестиваль «Дашавська осінь-2018». Ці змагання присвячені 570-річчю від дня заснування селища міського типу Дашава, а також Дню працівників нафто-газової промисловості України та Дню фізичної культури і спорту.

Організаторами цього турніру виступили: Дашавська селищна рада, корпоративно-профспілковий фізкультурно-спортивний клуб «Колос», сектор молоді та спорту Стрийської РДА та шахово-шашкова федерація Стрийщини. Хотів би зазначити, що цьогоріч у цих змаганнях взяли участь 24 шахісти з міст Стрия та Рогатина, смт Дашава та сіл Стрийського району – Дуліби, Нежухів і Станків. Турнір проходив за швейцарською системою в 7 турів. Регламент турніру – 15 хвилин на партію кожному учаснику. Головний суддя турніру – кандидат у майстри спорту України Олександр Соловйов (Стрий).

На урочистій церемонії відкриття усіх учасників та гостей привітали і побажали вдалих стартів та усіляких гараздів Тарас Греськів – селищний голова Дашави, Василь Костів – голова корпоративно-профспілкового фізкультурно-спортивного клубу «Колос» та Олександр Соловйов – голова шахово-шашкової федерації Стрийщини.

За підсумками змагань перше місце в загальному заліку посів кандидат у майстри спорту (кмс) України Євген Трушак з Рогатина, який набрав 6 очок з 7 можливих. Друге місце виборола кмс України Юлія Кравець з с. Дуліби – 5,5 очка з 7 можливих. Чільну трійку призерів замкнув першорозрядник Володимир Онім зі Стрия – 5 очок з 7 можливих. Серед ветеранів перемога дісталася першорозряднику Юрію Микитіву з Рогатина. Серед юнаків також тріумфував шахіст з Рогатина, другорозрядник Вадим Челядин. Серед дівчат не було рівних третьорозрядниці Ангеліні Отришко з Нежухова. Найкращим серед дашавських шахістів став першорозрядник Роман Юрків. Наймолодший учасник змагань – 9-річний четверторозрядник Ігор Багрій з Дашави, найстарший – 79- річний, кмс України Василь Стасів зі Стрия.

Переможці та призери шахового фестивалю «Дашавська осінь-2018» нагороджені кубками, грамотами та цінними призами. Нагородження провели Тарас Греськів, Василь Костів та Олександр Соловйов.

Організатори турніру висловлюють слова щирої подяки голові селищної ради Дашави Тарасу Греськіву за допомогу в організації шахового турніру.

Михайло ОЛІЙНИК. Фото Олександра СОЛОВЙОВА.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: