Чергова допомога ветеранам футболу від Олександра Шевченка

Уже не вперше близько пів сотні футбольних ветеранів нашого регіону та їхніх родичів за ініціативи й особистої фінансової підтримки Голови Львівської Асоціації футболу (ЛАФ) Олександра Шевченка отримали допомогу.

За традицією ініціативна група Будинку футболу Львівщини відвідала їх і передала продуктові набори. Представники ЛАФ завітали в гості до легендарних футболістів, тренерів, спортивних істориків не лише у Львові, а й в області, зокрема в Зимній Воді, Самборі, Стрию та Жидачеві.

Ветерани приємно вражені приділеною увагою. З їхніх слів, це додає їм радості і наснаги. «Ми надзвичайно раді, що про нас пам’ятають. Відчуваємо постійну підтримку Олександра Шевченка. Щиро вдячні йому за допомогу і розуміння! Олександр Якович – ділова людина з нестримним бажанням працювати, яка на ділі довела свій професіоналізм. Із такою людиною можна йти в розвідку. Під його керівництвом футбольна Львівщина вийшла на передові позиції в Україні. На мою думку, він зможе вивести на вищий рівень й увесь український футбол. Я йому цього бажаю! Ми однозначно його підтримуємо», – зазначив у коментарі інформаційному центру ЛАФ ветеран львівського футболу Анатолій Тищенко.

Під час розмови можна було пересвідчитися, що для кожного з ветеранів футбол – невід’ємна частина їхнього життя. Хтось із них досі працює в царині спорту номер один (наприклад, тренером чи спостерігачем арбітражу), а хтось через стан здоров’я вже не може цього робити, та все ж пильно стежить за перипетіями в обласному і світовому футболі. Був приємно здивований і багаторічний член виконкому федерації футболу Львівщини та очільник федерації футболу Стрийщини, суддя національної категорії з футболу Орест Пасіка, коли до нього у гості з подарунками завітали працівники Львівської Асоціації Футболу. У понеділок, 1 червня Орест Омелянович відсвяткував своє 76-річчя. Пан Орест подякував Олександру Яковичу за турботу про ветеранів футболу та побажав йому довгих років життя і успіхів в його задумах та починаннях.

«Турбота про ветеранів – громадський обов’язок Львівської Асоціації футболу. Приємно, що футбольні ветерани тримаються, хоча багатьом із них важко – комусь фізично, комусь фінансово, комусь матеріально. Ми й надалі регулярно їх відвідуватимемо і дбатимемо про них. Нам важливо, щоби вони відчували себе потрібними. Завдяки Олександру Шевченку реалізовуємо чимало соціальних проєктів, до яких також долучаються президенти футбольних клубів нашого регіону», – наголосив заступник виконавчого директора ЛАФ Андрій Смольський.

Хотів би нагадати, що нещодавно в період ка­рантину, окрім неодноразової допомоги фут­боль­ним ветеранам, Олександр Шев­чен­ко фінансово долучився до акції благодійного фонду «Ridni», представники якого передали засоби індивідуального захисту лікарям Львівського обласного госпіталю ветеранів війни та репресованих імені Юрія Липи у м. Винники.

За фінансового сприяння Олександра Яковича придбано подушки, матраци, ковдри, простирадла, комплекти постільної білизни для 8-ої клінічної лікарні м. Львова, антисептики для Рудківської лікарні, а також вітаміни, антисептики, засоби індивідуального захисту та гігієни, фрукти й солодощі для дитячих будинків.

 

Михайло ОЛІЙНИК.

Фото Тараса Ткача та Володимира Данилишина.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: