ЧЕМПІОНАТ ІЗ ШВИДКИХ ШАХІВ

У суботу, 14 липня, у Стрийському міському шаховому клубі відбувся чемпіонат Стрия зі швидких шахів серед дорослих та дітей. Організаторами цього турніру виступили шахово-шашкова федерація Стрийщини і відділ молоді та спорту Стрийської міської ради. У цьому турнірі взяли участь 27 учасників, серед яких – 8 кандидатів у майстри спорту (кмс) України та 7 першорозрядників. Змагання проходили по швейцарській системі в 7 турів, контроль часу 10 хв + 5 сек. на кожний хід.

На урочистій церемонії відкриття усіх учасників привітали та побажали вдалих стартів головний спеціаліст відділу молоді та спорту Стрийської міської ради, майстер спорту України Руслан Каліцун, голова шахово-шашкової федерації Стрийщини, головний суддя турніру, кмс України Олександр Соловйов та інші. Олександр Соловйов відзначив, що не дивлячись на важку боротьбу чемпіоном Стрия досить несподівано став кандидат у майстри спорту України, стриянин Микола Дудич, який у підсумку набрав 6 залікових очок.

П’ятірка найсильніших у загальному заліку серед дорослих виглядає так:

  1. кмс України Микола Дудич (6 очок);
  2. кмс України Юрій Коробов (5,5);
  3. кмс Володимир Виваль (5,5);
  4. кмс України Роман Пристай (5);
  5. кмс України Юлія Кравець (5 очок).

Серед дітей до 18 років як і очікувалося перемогу здобула кандидат у майстри спорту України, стриянка Юлія Кравець, яка у підсумку набрала 5 залікових очок. Друге та третє місця відповідно посіли першорозрядник Володимир Капелюшний (4 очка) та юний, але дуже талановитий Лев Карпінський, який теж набрав 4 залікових очка.

Серед дівчат не було рівних юній Вікторії Ємець, яка набрала 3 залікових очка.

Переможці та призери цьогорічного чемпіонату Стрия зі швидких шахів були нагороджені грамотами та цінними призами.

Шахово-шашкова федерація Стрийщини висловлює слова щирої подяки кмс України Миколі Дудичу, головному спеціалісту відділу фізичної культури і спорту Стрийської міської ради Руслану Каліцуну за фінансову допомогу в проведенні цих змагань.

Михайло ОЛІЙНИК

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: