«Чарівна стриянка» повертається

У четвер, 15 липня, в актовому залі Стрийської міської ради відбулася презентація конкурсу краси «Чарівна стриянка»-2021, на якій були присутні: заступник міського голови Стрия з гуманітарних питань Христина Грех, заступник міського голови Стрия з економічних питань Андрій Стасів, співзасновник конкурсу краси «Чарівна стриянка»-2021 Ірина Будзяк, начальник відділу внутрішньої та інформаційної політики Стрийської міської ради Марта Стадник та представники засобів масової інформації з рекламно-інформаційної газети «Фортуна» та ТРК «ЛАН».

Слід зазначити, що конкурс краси «Чарівна стриянка» відомий у Стрию ще з 90-х років минулого століття. Його щорічно проводили у міському Будинку культури (МБК) у переддень Дня міста Стрия. Це був знаковий та дуже популярний захід у Стрию. Востаннє цей конкурс краси проводився у 2013 році. І ось, після тривалої перерви конкурс краси «Чарівна стриянка» вирішили відродити. Організатори конкурсу краси: Стрийська міська рада та студія Angels Models. Христина Грех та Ірина Будзяк зазначили, що цьогоріч у конкурсі візьмуть участь 15 дівчат з Стрийської територіальної громади. Вік учасників – від 16 до 25 років, зріст – від 165 см. Щоб взяти участь у конкурсі потрібно заповнити анкети і прийти 3 серпня ц.р. на кастинг. Конкурс краси передбачає номінації: «Чарівна стриянка», «Перша віце-міс», «Друга віце-міс», «Міс фото» та «Міс глядацьких симпатій». До речі, «Міс глядацьких симпатій» обирається шляхом голосування на сторінці конкурсу «Чарівна стриянка»-2021 у соціальній мережі Фейсбук. Там же ж буде опубліковане фото конкурсанток. Беручи участь у відбіркових етапах, учасниця дає згоду на обробку інформації про неї, пуб­лікацію, а також погоджується з усіма умовами проведення конкурсу.

Цьогорічний конкурс краси відбуватиметься у традиційному форматі, однак організатори подбали про нововведення, які відповідатимуть більш сучасним стандартам. Вперше не буде дефіле учасниць у купальниках, натомість організатори запропонують дівчатам презентувати свій соціальний проєкт, що стосуватиметься розвитку молодіжного життя у громаді.

Переможниця конкурсу «Чарівна Стриянка»-2021 буде нагороджена путівкою на 2-х осіб, а «Перша віце-міс» та «Друга віце-міс» – поїздками у наші мальовничі Карпати. Крім того, переможниця ввійде у молодіжну раду при Стрийській міській раді та стане обличчям вересневого глянцевого журналу «Angels». Також учасниці цьогорічного конкурсу будуть нагороджені різноманітними призами від спонсорів.

Усі подробиці про умови конкурсу краси «Чарівна стриянка»-2021 можна дізнатися за телефонами: 097-818-36-43 (Ірина), 095-654-84-01 (Тетяна), 066-282-02-97 (Людмила).

Михайло ОЛІЙНИК. Фото автора.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: