Львівські видавці підтримують Порошенка: «Очолити державу має той, хто не впав на коліна»

Львівські видавці підтримують Петра Порошенка на майбутніх виборах Президента України. Про це заявив директор ви­давництва «ПАІС», доцент кафедри української преси Львівського національного університету ім. І. Франка Ігор Паславський.

«Книга стиму­лює думання, а лю­дина, яка думає, може проана­лізу­вати. От ми маємо трьох найбільш рей­тингових кандидатів. Які заслуги першого кан­дидата, які про­рахунки другого кан­дидата і, вибачте, що за кіндер-сюрприз тре­тій кандидат? Якщо в суспільстві є запит на коміків, то тоді це суспільство нездорове. А якщо воно нездорове, то недопрацьовують і журналісти, і видавці. Значить, щось все-таки негаразд у нашому інформаційному просторі», – говорить Паславський.

Також він висловив думку, що в дуже важкий і відповідальний час, коли йде війна і є реальна загроза над країною, державу має очолити людина, яка має певний досвід і яка «не хворіє на хронічну недугу популізму».

«Це має бути людина, яка відповідальна за свої слова, яка не впала на коліна перед Кремлем тоді, коли її дуже змушували це зробити. Це людина, яка дуже гідно представляє нас у світі, яка прекрасно репрезентує і себе як керівника держави, і нашу державу на дипломатичному рівні», – наголосив видавець.

Також він додав, що той, хто думає, свій вибір, очевидно, вже зробив. «Нам треба пояснити своїм співвітчизникам, що вибори – це надзвичайно серйозна і відповідальна справа, що вибори – це етап, який може розвернути країну у зовсім іншому напрямку, що вибори – це продовження в ідеалі цього курсу, яким іде наша держава», – заявив Паславський.

Позицію Паславського підтримали і ще два львівських видавців – директор видавництва «Астролябія», завідувач Центру українських військових традицій та патріотичного виховання, головний редактор Львівського мілітарного альманаху «Цитаделя» Олег Фешовець і директор видавництва «Апріорі», письменник Юрій Николишин, а також літератор, організатор «Книжкової толоки» та книжкових виставок-ярмарок на теренах України Люба Хомчак.

Довідка: Аналогічні заяви із закликом об’єднатися довкола Петра Порошенка на виборах Президента України нещодавно озвучили учасники «Ігор Нескорених», представники львівської інтелігенції, лікарі, колишні політв’язні та репресовані.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: