БОКС. «СРІБНИЙ» ЗЛЕТ СТРИЯНИНА ПАВЛА ГАМЛІЯ

      У прикарпатському м. Коломия (Івано-Франківська область) наприкінці минулого року, відбувся традиційний Всеукраїнський турнір з боксу серед юнаків 2005-2006 р.н.

           У цих змаганнях взяли участь 152 кращих за рейтингом федерації боксу України юні боксери, які виступали у 22 вагових категоріях з усіх куточків нашої держави.

      Честь Стрия та Львівської області відстоював юний вихованець спортивного клубу «Стрияни» (головний тренер – заслужений тренер України, майстер спорту СРСР з боксу, суддя міжнародної категорії АІБА Петро Яцик) учень 8 класу Стрийської СЗШ №8 Павло Гамлій. У розмові зі мною Петро Андрійович відзначив, що не дивлячись на високий рівень цих змагань і жорстку конкуренцію, його підопічний продемонстрував високий рівень підготовки та жагу до перемоги. Павло Гамлій виступаючи у ваговій категорії до 43 кг показав себе справжнім бійцем і лише у фіналі поступився своєму опоненту. За результатами цього турніру юний стрийський боксер Павло Гамлій потрапив до складу юнацької збірної України.

      Отож, вітаємо вихованця спортивного клубу «Стрияни» Павла Гамлія та його тренера – майстра спорту СРСР, заслуженого тренера України, суддю міжнародної категорії АІБА Петра Яцика з високим досягненням та бажаємо у подальшому нових боксерських вершин та перемог.

      Михайло ОЛІЙНИК.    

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

ШАХИ. ЧЕМПІОНАТ СВІТУ-2018  З РАПІДУ ТА БЛІЦУ

      Наприкінці 2018 року, з 26 по 31 грудня, в м. Санкт-Петербург проходив чемпіонат світу з рапіду та бліцу серед чоловіків та жінок.